Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után fura ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után fura ha úgy érzem, egy másik fiúval tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Egy komoly kapcsolaton túl mennyi lehet az az idő, amikor már nem hasonlítgatod a másikhoz a párod és tudsz másra koncentrálni. Eléggé megviselt a szakítás és pont ezért kérdem. Nem is a szex és a testiség hiányzik, csak a kezdeti dolgok, randizgatás, tetszik/nem tetszik vajon neki, stb.

Én úgy érzem, hogy így lenne a legkönnyebb dolgom, de sehogyan sem keverednek az utamba olyan fiúk.

Egyébként velem szakítottak, tehát én voltam akit váratlanul ért a dolog.


2011. nov. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakítás után fura ha úgy érzem, egy másik fiúval tudnám elfelejteni?


Szerintem nem fura.Én lefeküdtem szakítás után egy régi exemmel a biztonság kedvéért.Nem bántam meg.

2011. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RohanjElemér ***** válasza:
Szakítás után fura ha úgy érzed,egy másik fiúval tudnád elfelejteni!
2011. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Én másfél évig nem tudtam túltenni magam igazán a szakításon, pedig közös megegyezés volt 5 év után. Voltak futó kalandok, de egyik se volt elég jó. Hiányoltam a régit. Fél éve újra rám talált a szerelem, azóta nem gondolok vissza, mondjuk össze se lehet hasonlítani őket.

Sok sikert!

2011. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem,teljesen normális amit érzel.Mikor velem szakítottak egyből úgy érzetem,hogy nekem kell egy pasi aki feledteti velem. Flörtöltem,több pasival ismerkedtem de egyik se került közel hozzám,nem tett senki mély benyomást. Ez a szakítás utáni első hónapban volt. Utána úgy éreztem jobb nekem egyedül egy ideig. Nagyon sokáig nem tudtam feledni,és biztos vagyok benne,hogy azért mert nem találtam olyat akivel úgy éreztem volna működni fog.

Ha találsz megfelelő partnert akkor hajrá. Ne hagyd veszni,ismerkedj vele.Ha pedig nem készülj fel,hogy elég nehezen leszel túl a szakításon.

2011. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!