Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti a visszautasítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a visszautasítást nagy kihívásnak tekintitek?

Figyelt kérdés
Mert én annak, így tudom leszűrni, hogy a lány nem adja magát könnyen és jól meg kell érte dolgoznom. Ilyenkor mindig újabb és újabb startégiát eszelek ki a lány meghódítására.
2011. dec. 15. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha már stratégiákat kell eszelni, halva született a kapcsolat.
2011. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szamóca.. ***** válasza:
93%
és ha tudnád mi meg hogy utáljuk az ilyen levakarhatatlan önjelölt superhősöket...
2011. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utáljátok? Csak a magad nevében beszélj légy szíves. Én nem ezt látom.
2011. dec. 15. 18:50
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

pfff

ez nem az age of empires....:S XD


én nem, egyetlen egyszer küldött el csaj 6 év (!) alatt, ott is hagytam, mentem a másikhoz, aztn vele már egészenmásvolt..:)

szóval visszautasírt hagyom a g*cibe, után had főjjöna feje, hogyha más csajja lát...ennyi..21/F

2011. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is hülyeség ez. Ha egy lány visszautasít, akkor nem tetszel neki, szal hacsak nem változtatsz a külsődön, kár újra próbálkozni.
2011. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet a külső változtatni? Csak érdekelne a véleményetek.
2011. dec. 15. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Kihívásnak? Nem. Inkább halott ügynek.
2011. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
például ha izmos vagy az a legtöbb csajnak bejön jah és egy lánybarátom szerint egy kockás feltűrt ing sokat dobhat némelyik srácon
2011. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az élet túl rövid, hogy folyton legyőzhetetlen akadályok és kihívások ellen hadakozzunk. Ha valaki visszautasít, leszarom, majd lesz más, akinek kellek, az az biztos, hogy nem fogok könyörögni és megalázkodni előtte. És igaza van az elsőnek, ha stratégiákon kell agyalni az már régen rossz.
2011. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
köbö mást keresek ennyi...
2011. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!