Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti a visszautasítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti a visszautasítást nagy kihívásnak tekintitek?

Figyelt kérdés
Mert én annak, így tudom leszűrni, hogy a lány nem adja magát könnyen és jól meg kell érte dolgoznom. Ilyenkor mindig újabb és újabb startégiát eszelek ki a lány meghódítására.
2011. dec. 15. 18:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
stratégia!?mint valami vár bevételekor, vagy ötödölőben.szerintem , lehet furcsán hangzik, de ha őszinte vagy, és úgy jössz be a csajnak, akkor lesz jó a kapcsolatod, ha "stratégiára" épül,régen rossz. de a válasz a kérdésre: visszautasítás=visszautasítás.semmi több.
2011. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem annak h nem szeret,akar engem.
2011. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs könnyen és nehezen kapható lány, csak kapható és nem kapható.
2011. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok fiú, azért talán tudok segíteni.

Ha egy lány visszautasít, azaz, kijelenti, hogy: "nem, nem akarok veled járni/randizni/lefeküdni, stb", akkor az azt jelenti, hogy: nem, nem akar veled járni/randizni/lefeküdni, stb.

Ha egy lány kéreti magát, azaz jönnek az olyan válaszok, hogy: "nem vagyok benne biztos, talán, nem tudom, stb", akkor még egy ideig érdemes próbálkozni, mert ezzel is elbillented a mérleget egy bizonyos irányba. De ha sokáig csinálja ezt, akkor az azt jelenti, hogy nem akar megbántani, viszont nem akar tőled semmit.

Remélem érthetően fogalmaztam. Nem tudom, te mit látsz, de a lányok többsége ki nem állhatja azokat, akiket már 20X elküldtek melegebb égtájakra, és még mindig folyamatosan nyomul. Mint lány, azt hiszem ezt jobban tudom, mint te fiúként.

2011. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ha visszautasít, akkor vagy nem tetszem neki, vagy csak szórakozik.


Akinek tetszel, az nem fog hülyét csinálni belőled, hanem ő is adja a jeleket és segít. Kész. Annyi van, amit az első mondott: ha "stratégiázni" kell, akkor már rég rossz. Ilyet csak a magukról marha sokat képzelő kis beképzelt hülyék igényelnek.



HARCOLJON ÉRTÜK A BATU KÁN!

2011. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nagyívben le kell b.szni. Aki elutasító, az maradjon magára a fenébe, nem szeretem azokat az embereket akik nagyon kéretik magukat, hogy Áóó, őő értük meg kell áám küzzdeniii! Fenéket! maradjanak magukra az ilyen nagyarcú nők. Amúgy sem vagyok az a nyomulós féle, totálisan idiótának tartom azokat a férfitársakat,akik nem értenek a jó szóból, ha kivágják az ajtón, az ablakon mászik be féle sosem adom fel se ggfejek. A nők meg döntsék el hogy kell vagy nem, de ne kéressék magukat, mert sokaknak ez a párszerzési mód egyáltalán nem nyerő!
2012. jún. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!