Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Adjam fel? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Adjam fel? Vagy várjak? Zongora. Stb.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel most egy főiskolára járok. ő 19, én 20.Mindketten gólyák vagyunk. Bejelöltem facen. Egy hét után rámírt és kérdezte, h szerintem sok-e az 1 év korkülömbség, mert szerinte nem, szerintem sem.Másnap odajött a suliban. Gólyabálon felkért táncolni, meg odajött hozzám, és mondta, h szomorúnak tűnök. Ebből azt vettem le, h nem vagyok neki közömbös. Azóta még 2x beszéltünk suliban. Neten is ráírtam kb 3x....de vhogy mindig rosszul jött ki, mert nagyon lassan írt, meg hamar lelépett. Legutóbb megírtam neki, h sajnálom, h nem tudunk élőben beszélni többet. Erre csak annyit írt, h sok a dolga....Amúgy zongorázik....és az elég fontos neki.

A lényeg az egészben, h nem lehet rajta kiigazodni. Mindig köszön, meg azért mosolyog,néz...de ha neten írok, vagy én megyek oda, akkor valamiért nem annyira jön be neki. Nekem eléggé tetszik....de attól tartok valamiért már nem vagyok szimpatikus.....Tipp? És most mit csináljak? Mert kezdem feladni:(


2011. dec. 15. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
éld az életed, hagyd a fenébe, majd ha akar valamit megkeres.
2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak kedves amugy amiert radirt a neten ne bizd el magad :)

Lehet tetszel neki de ha zongorazik nincs is sok ideje beszelni a neten.(nagyon sok idot igenyel en is jatszok zongoran)

Szoval szerintem varj ha tovabbra is igy folytatja tan meg osszelyohet valami :)

2011. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!