Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan flörtöljek a szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek a szexi zongoratanárommal?

Figyelt kérdés
Tudtok valami elfogadható, ízléses szöveget? Amivel finoman ráterelhetem a gondolatait, arra, hogy nő vagyok és kívánom.
2011. dec. 9. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
mik a tarifáid?
2011. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát ez durva lenne...
2011. dec. 9. 21:06
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Csináltad már zongorán? Nem? Szeretnéd?
2011. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Mondjad neki ha nem lesz dugi, akkor eljátszod a nótáját.
2011. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valaki komolyan segítsen, mert nagyon szeretem.

Nem csak szexi, hanem: művelt, figyelmes, megértő, stílusos, ha nevet rezegnek a fülcimpái és olyankor, úgy megölelném.

2011. dec. 9. 21:17
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
kérdezd meg először is, hogy :jó napot tanítónő,nem szeretnék egyből tanulni,megint, beszélgessünk kicsit,van párja?tegezhetem?hogy érzed, keverheted a megánéletet a munkával?gondoltál már rám férfiként?-na ezekkel érdemes, ha nem vagy enyire konkrét legalább,akkor nem érdemes elkezdeni
2011. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

....őh...de te most nem csaj vagy?


amúgy menj oda 1ik órára és mond neki azt h 1 picit másnapos vagy, szal nézze el ha bénázol ma....majd amikor adja az alkalom, smárold le. ha vissza sámrol kor jó neked, ha nem smárol vissza kor meg foghatod a másnaposságra;))

2011. dec. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és pasi a tanárom! Azt hiszem randira hívom az lesz a legegyszerűbb.
2011. dec. 10. 13:51
 9/16 Molnar Tamás76 ***** válasza:
Hát.Nehéz dolog.Ha van felesége,akkor hagyd annyiban.Ha nincs,akkor kérd meg hogy zongorázzon,és ovatosan megmaszirozod a vállait,majd adsz egy csokot hátulrol a nyakára.Biztos hogy nem hagyja majd annyiban.Mindent érteni fog.Proba cseresznye.
2011. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos semmilyen segítséggel nem tudok szolgálni. :/ Csak azért írtam, mert van egy ilyen manga( japán képregény) amiben a lány beleszeret a zongoratanárába, és az ő kapcsolatukról szól, hogy a tanár, hogy látja meg a lányban a nőt. :P Nem tudom olvasol-e ilyeneket, gondoltam leírom. :D :D A manga.hu érheted el. Kiss a címe. A manga magyarul menüpontban találod. Csak ennyit akartam. :)))
2011. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!