Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány feszeng a környeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány feszeng a környezetemben, akkor 100%-hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha feszeng, akkor inkább idegesíted.
2011. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Vagy pont az ellenkezője, annyira cikinek tart.
2011. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Lehet, hogy csak büdös vagy.
2011. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A két véglet... vagy igen vagy nem. :D
2011. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van rá esély hogy tetszel neki. En lány vagyok és ha teszik egy fiú akkor általában nem feszengek, nyitott vagyok, szemébe nézek,felé fordulok, mosolygok rá stb..De vannak srácok akik nagy hatással vannak/voltak rám.Eros vonzalom alakul ki.Ugy néz rám hogy szinte elzsibbadok tole, ha kozelembe jon meg se tudok mukkanni.Akkor bizony feszengek. Ez fokozodik abban az esetben ha nem akarok tole semmit(mert mondjuk foglalt vagyok vagy o foglalt)és ezért nem akarom hogy ezt o vagy más a kornyezetunkbol észre vegye.
2011. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Ugy néz rám hogy szinte elzsibbadok tole, ha kozelembe jon meg se tudok mukkanni.Akkor bizony feszengek."


De a kettő nem ugyanaz. Nem ugyanúgy reagál a bőr, a pupillák, nem azonos lesz a testtartás stb.

2011. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ööhh hát azt én is inkább izgalomnak nevezném. Nem feszengésnek. Ha feszengsz az kellemetlen, görcsöl a hasad, akár elsírod magad mert már nem bírod tovább. Nem egy kellemes bizsergető, elzsibbasztó érzés.
2011. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát kinél hogy.Mert ha valakihez nagyon vonzodok és nem szabad akkor elég kellemetlen dolog arra ugyelni hogy észre ne vegyék.Nem merek rá se nézni, kerulom a szemkontaktust,ha lehet kikerulom, messze ulok le tole ha egy társaságban vagyunk stb.Tehát ez kulso szemlélonek inkább ugy jon le hogy feszengek és hogy nem bírom az illetot.(a testbeszédet viszonylag kevesen tudják értelmezni)
2011. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!