Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejönnek a külföldi magyar (nemzetiségü) pasik?

Figyelt kérdés

Én Ukrjnában élek és az a tapasztalatom ,h ha a magyarországi csajoknak ezt megmondom, akkor egyből levonják a következtetést és aztán már figyelmen kívül hagynak ,pedig jól nézek ki és nem vagyok egy paraszt.

Amig nem mondommeg addig bejövök nekik.

Mit szóltok ehez???


2011. dec. 19. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kérdésből hol jött le az neked, hogy bárki is jobban tud bármit, vagy bárki is hülyének nézett magyar lányokat? Ja sehol, csak fröcsögni jöttél.
2011. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
te nem érteted a kérdést olvasd át vagy ne irj kösz
2011. dec. 19. 12:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be jobban, mint a máshonnan származók, úgy fogalmaznék. Most egy szerbiai magyarral levelezek társkeresőn, egyedül ő tudott megfogni.
2011. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát ez igy van...erdélyi magyar vagyok...csajok megnéznek mikor Magyarországon járok, igényes is vagyok és jó modorú.Viszont tudom, hogy fölösleges erőltetnem magamat, mert ahogy megtudja milyen messze lakom, vagy hogy erdélyi vagyok már fintorogni fog.Nem mintha jobb lenne nálam...
2011. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!