Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarban szoktatok lenni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban szoktatok lenni ha olyannal beszéltek aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Pl ma voltam egy áruházban ahol egy iszonyat jó pasival kellett beszélnem, de tényleg olyan helyes volt hogy vááá XD

És olyan zavarban voltam, csak a feltétlenül szükséges dolgokat tudtam kimondani, pedig még viccelődött is, de nem értettem mit mondott és csak mosolyogtam....De ez hogy zavarban vagyok ez mindig így van velem. Veletek is előfordul? Vagy hogyan kezelitek?


2011. dec. 19. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én általában véve zavarba jövök, ha egy férfival beszélgetek, hát ma ha olyannal, aki tetszik is. :) Pedig már nem vagyok tinilány. :D
2011. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Detto ugyanez, és én sem vagyok már tini :D


22... (:

2011. dec. 19. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

engem általában felspannolt, ha olyan pasi megszólított, aki tetszett. olyankor pont, hogy nem voltam zavarban, hanem szinte mindig a leghumorosabb, legvagányabb arcomat tudtam mutatni.


persze ehhez kellett némi "kiképzés", 19 évesen még kifejezetten leblokkoltam, mikor az akkori pasimmal összejöttünk (szerencsére ő nem blokkolt le :D), azóta már belerázódtam.


26N

2011. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: én is pont 22 éves vagyok! :) Jó tudni, hogy nem csak én járok ebben a cipőben... :)

Remélem egyszer majd mi is talpraesettebbek leszünk!

2011. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előfordul. ilyenkor talán sokat beszélek...
2011. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ma láttam egy szép lányt a hévnél (tök válogatós vagyok és nagyon aranyos volt :D) és amikor ránéztem ő is rám nézett és én is zavarban voltam:$ ilyenkor nemtudomom mit lehetne csinálni. :$
2011. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már egyre kevésbé, de régen, ha pl. volt egy csaj, aki ugyan szép volt, de nekem spec. nem tetszett, akkor azzal simán, jól el tudtam beszélgetni, de olyannal aki tetszett, nos ott már nagyon nem akartam hülyeséget mondani, vagy beégni, ezért zavarba jöttem . :D
2011. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!