Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ismert tv-s személyiséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismert tv-s személyiséggel elmennél randira? Nem éreznéd magad zavarban?

Figyelt kérdés

Egy RTL-es műsorvezető (nem akarom megnevezni) hívott el randizni. Olyan különös ez az egész, furán érzem magam, mert nem tudom úgy kezelni, mint az eddigi férfiakat, mert kissé félek tőle. Te ebben az esetben is elmennél?

19/L


2011. dec. 12. 07:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, de nem ezért, hanem mert a tv-ben nincsenek értelmes és normális emberek.
2011. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Attól is függ ,hogy ki az.


Priviben nem írnád meg?

2011. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne írd meg senkinek,hogy ki az,hidd el jobb ez így.

Én elmennék randira,ha nagyjából velem egykorú.Ha te 19 vagy,akkor arra tippelek,hogy az illető már bőven 25 éves,és így már nem biztos,hogy elmennék vele,de ki tudja.

Maximum olyan helyre,ahol nem kaphatnak lencsevégre:)

2011. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
(ja és a lakására semmiképp se menj fel!)csakis nyílvános helyre:)
2011. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
23 éves és bejön meg minden. Hát a lakására semmiképp sem mennék fel, gondolom azt hinné, h megkaphat rögtön vagy ilyesmi. Járni meg nem tudom tudnék e vele én nem szeretnék szerepelni az újságban vele és sokszor benne van. Olyan furcsa ez, de nagyon kedvelem.
2011. dec. 12. 12:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha te a retek klub-tól szoba állsz valakivel...
2011. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Olyan jó csaj vagy,hogy elhívott randira? Hol taliztatok? vagy hogy jött ez hogy,randira hív?:)

Kíváncsi vagyok:)

2011. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
RTL-es műsorvezető? Magyarul te elmész randizni egy HAZAÁRULÓVAL?!
2011. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem nézek le senkit a munkája miatt, meg semmiért sem, nem tudhatjuk hova kerülünk. Nem tekintem őt hazaárulónak, ez egy munka. Mint ahogy beszélgetek a kukás emberrel, adok kiflit a hajléktalannak, ahogy nem köpöm le a cigányt. Most itt nem az RTL-ről van szó, nem is kellett volna odaírnom, csak azért gondoltam, hogy legyen mihez mérni. Nem exvillalakó, meg hasonlók.:S


Hát ez kedves tőled, nem tartom magam hü de bombázónak, viszont önbizalomhiányos sem vagyok. Szeretek csinosan öltözködni és mindig ápolt a megjelenésem, erre nagyon adok. Igazából szerintem nem a külsőm miatt hívott el, mivel sokkal szebb nőkkel van körülvéve nap mint nap, azt szokták nekem mondani, hogy nagyon jó a kisugárzásom (nem radioaktív) és mindig optimista vagyok, jókedvű, amit át tudok tapasztani másokra.:)

2011. dec. 12. 13:29
 10/18 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy belemenjek -e, a randira egyelőre nem mondtam semmit. Nekem tetszik ő és a személyisége, de nem szeretném, ha én is hírnevet szereznék ezzel és bekerülnénk újságokba vagy bármi, így ezt diszkréten kezelem. Privátban sem írom meg a fiút. Mi van, ha egy újságíró vagy?:D
2011. dec. 12. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!