Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek zavarban a randin?

Figyelt kérdés
Volt két 3 éves kapcsolatom, a randizás igazándiból nem sokat tett ki az életemben, meg hát új ember az akkor is új és ismeretlen helyzet. "Már" a 4. randin voltam a sráccal, megcsókolt, én meg zavaromban megkérdeztem, kér-e rágót, mert épp az volt nálam. Nagyon hülyén vette ki magát. Össze-vissza habogtam, pedig nem azzal van a baj, hogy nem tudok csókolózni, vagy hogy nem tudom, hogy tudok-e, azt 15 éves koromban magam mögött hagytam. Nem akarok szentnek meg szűziesnek tűnni, de teljesen úgy viselkedem, és már kezdem hülyén érezni magam.
2011. nov. 14. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
randi előtt dönts le egy korsó sört, vagy egy rövidet, épp elég ahhoz, hogy oldja a gátlásokat, de ahhoz kevés, hogy berúgj
2011. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből az jutott eszembe, mint az elsőnek
2011. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, igyál meg valami bátorítót. Nem kell tajtrészegnek lenni, de még szalonspiccesnek sem. Kevés is elég, sőt.
2011. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál inkább 2-3 doboz sört, nekem az használt.
2011. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!