Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú járhat úgy egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú járhat úgy egy másik lánnyal, hogy nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Egy másik lány tetszik neki, aki nem viszonozta a fiú érzéseit, és ezért jár egy számára teljesen átlagos külsejű lánnyal,aki nem tetszik neki, de az utóbbi hetekben nagyon jó viszonyba kerültek és végül elhatározta hogy járni fog vele, annak ellenére, hogy neki a másik lány tetszik.

Lehetséges ez?


2011. dec. 19. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem korrekt, mondhatni szemét dolog, h játszadozol vele. Remélem egyszer veled is vki ezt fogja tenni, h érezd a törődést.
2011. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges természetesen. Tapasztalatszerzésnek jó, de lássuk be azért elitélendő dolog. Bár lehet aztán "evés közben jön meg az ember étvágya" :)
2011. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, 19

csak kíváncsiságból kérdezem

2011. dec. 19. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
És Te melyik lány vagy ebből a történetből?
2011. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"egy számára teljesen átlagos külsejű lánnyal"


Mintha bizony csak a külső számítana...

2011. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja, még bele is szerethet.
2011. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csak a külső számít
2011. dec. 19. 17:06
 8/10 anonim válasza:
Igen lehetséges, ha a màsik félt valami önös érdek vonzza a kapcsolatba, pl Te nem tetszel neki, de a csalàdi hàtterednél fogva vagy a sajàt anyagi hàtterednél fogva tudja az illető, hogy bebiztosithatja magàt egy időre amég talpra nem âll vagy ha link ember akkor egy életre is és akkora színèsz hogy te ezt nem is feltételezed ròla, mert szerelmes leszel és vak! Ezt hìvjàk érdek kapcsolatnak. De létezik egy olyan eset amiben mindkét félnek haszna van abbòl h nem szeretik egymàst de mègis ősszejönnek, ez tudatos cselekvésen alapszik és kiegészitik egymàst a felek, de mindkettőnél egy a lényeg h haszna legyen a màsik félből. Az utòbbi kevésbé àtverés. Az első meg egy nagyon szemét dolog!
2011. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na jó, az a helyzet, hogy ennek a srácnak már régóta tetszem,és ő is nekem de nem mutattam ki számára egyáltalán, szinte rá sem néztem, bizonyos okok miatt...

de belül nagyon fájdalmas érzés volt ez..

és most jött egy lány, aki nem az ő esete, egyáltalán, tudom, mert eleinte levegőnek nézte, rá se nézett, de később nagyon jóban lettek, mert sok közös program miatt közel kerültek egymáshoz, és most járnak elvileg, de továbbra is engem néz, meg minden.. és nekem ez az egész úgy tűnik mintha nem is szeretné azt a lányt.. csak azért van vele hogy legyen valakije.

2011. dec. 19. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele:$
2011. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!