Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes, rendes pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, rendes pasik! Ti randiznátok egy ilyan lánnyal?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok, és már régóta nincs barátom. A külsőmmel szerintem nincs gond, mert sokak szerint csinos vagyok és az arcom is bájos. De már régóta nem találkozok olyan fiúval, aki rendes, jól el lehet vele beszélgetni és jól is néz ki. Nekem nem csak a külső számít, de fontos. Az a baj, hogy az olyan fiúk, akikkel jól el lehet beszélgteni, azok általában nem néznek ki jól, persze tudom, hogy vannak kivételek, de velük hol lehetne találkozni Budapesten?
2011. dec. 15. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Menjél csak a legjobb képű pasikra, hadd használjanak ki!


egy nem tudom milyen képű világéletében magányos fiú

2011. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Randy Orton ***** válasza:
Kép ?
2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kolosbean ***** válasza:
Bárhol lehet velük találkozni :D Mit gondolsz, hogy van "Itt vannak a helyes-rendes-kedves srácok" bár?
2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De igen, csak a külső számít neked, ahogy minden lánynak. Ezért nem találsz rendes pasit.

Amúgy meg milyen lánnyal? Annyit írtál magadról, h 18 éves vagy, és régóta nincs barátod.

2011. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak a külső számít, de fontos. Ti sem járnátok egy olyan lánnyal, akihez nem vonzódtok.
2011. dec. 15. 20:22
 6/16 cynic ***** válasza:
ha nem vagy legalább 8/10 ne várj brad pitt-kategóriájú pasikat. ilyen egyszerű.
2011. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a sorrend:


HELYES, és csak aztán a rendes. Tehát totál mindegy, hogy belsőre milyen a pasi, csak ne legyen nagyon bunkó, és nézzen ki jól. Amúgy egy helyes, rendes pasinak, lehet, hogy te nem lennél elég jó, ha jól csinálják, ők a legjobbakat is megkaphatják.

2011. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A jóképű rendes férfi ritka, mint a fehér holló. Ha nem vagy 10/10-es, esetleg 10/9-es, akkor mondj le róluk nyugodtan, nincs esélyed:)
2011. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Írj privit. Lol. :XD
2011. dec. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi számít neked helyes srácnak? 7-8 éve még az voltam, azóta megváltoztam, de még most sem vagyok ronda.
2011. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!