Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha (. )?

Figyelt kérdés
Egy férfi odamenne hozzád, elszavalna egy általa neked írt verset, és átadna egy szál rózsát? Ez bejön még ebben a mai világban????
2011. dec. 19. 20:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem nagyon aranyos lenne de nem emberek előt csak őelőtte
2011. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én elolvadnáák :) akármilyen csúf is lenne a pasi :D
2011. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha négyszemközt csinálja a nyakába borulnék, ha nem kihívnám és ott borulnék a nyakába!!! :)
2011. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Juj de romantikus!
2011. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"n e l e g y é l m á r e n n y i r e p u h a p ö c s ű" - Te mit javasolsz ehelyett???? :D
2011. dec. 19. 20:46
 6/12 anonim ***** válasza:
hát én eléggé wtf fejet végnék, és megijednék h biztos bolond...
2011. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Versmondás?

Tényleg puhap*cs vagy! :D

2011. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Versmondás?

Tényleg puhap*cs vagy! :D

" - de miért? mi köze a versmondásnak a "szerv" keménységéhez????? Akkor mit kéne szerinted? pl. "Cső! Jössz ba**ni?, vagy ilyesmi???" :D

2011. dec. 19. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát..ha nem is ismerném,vagy csak úgy,hogy "helószia!",akkor komolyan elgondolkoznék,hogy normális e.Ha együtt vagyunk,vagy már jó ideje udvarolgat,akkor megköszönném,de nem nagyon tudnék vele mit kezdeni,nem vagyok túl romantikus természet.
2011. dec. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy romantikus alkat,de a rózsát elfogadnám:)
2011. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!