Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok egy ilyen estéhez?

Figyelt kérdés

Üdv!

Eszembe jutott, hogy régebben mennyire jó volt társasjátékkal játszani, s mennyire elviccelődtünk a barátokkal, meg mennyire kellemes volt. Elgondolkoztam rajta, hogy mi lenne ha a barátotok(nem szexkapcsolat, hanem komolyabb kapcsolatban...) mikor nálatok, van vagy ti vagytok nála, néha-néha elszórakoznátok így. Szerintem nagyon jó és összehozza a párokat, ha úgy játszanak hogy végig kacagnak meg beszélgetnek, viccelődnek ;) Mellesleg nem 14 éves vagyok... 19/F


2011. dec. 19. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgyis fél óra után szex lesz belőle. kivéve ha nem kettesben vagytok.
2011. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát... nem feltétlen ebből a célból, sőt... inkább szemérmesebb, erkölcsösebb kapcsolatban(nem leszólni!).
2011. dec. 19. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Hát... nem feltétlen ebből a célból, sőt... inkább szemérmesebb, erkölcsösebb kapcsolatban(nem leszólni!).

" - Becsületre méltó ebben a r*hadó társadalomban! Csak így tovább!!! :D

2011. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszene :) amugy is szeretek nevetni és az jó ha nem csak minden a szexről szól...18/L
2011. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sztem tök jó ötlet, ott van pl. az Activity. Én is gondolkoztam már ilyenenen. Ffi, 20
2011. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól hangzik:)Én kistesóimmal szoktam még néha babázni, mesét nézni (azt gyakran) vagy pont társasjátékozni..(jó nyílván más, hogy tesóval)

20l

2011. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én szeretem, mi anno sokat társasoztunk, 3,5 évig jártunk 20L
2011. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :) Úgy gondolom, nagyon összehozhatja a párt, s annyi nevetést, jó kedvet csinál... Örülök, hogy nem egyedül gondolom így :)
2011. dec. 20. 06:06
 9/11 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszene! :)

16/l

2011. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igaz h en 13/L vagyok de mi a baratommal minden szombat este elmegyunk 1 haverhez es jatszunk vlm-t: activity vagy szojatekok vagy valami izgit amit mindenki elvez(odatennem meg hozza hogy a legtobb haver ilyen 12.-es vagy mar egyetemista es ettol fuggetlenul nagyon sok kozos es izgalmas szombatunk volt mar) Nekem tuti bejonne! :)
2012. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!