Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik nektek valaki akkor hogyan viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat mosolygok,nevetek(mert aki tetszik,az meg tud nevettetni nyílván)...A hajamat tűrögetem,véletlenül hozzáérek a kezéhez ...figyelek rá,végig a szemébe nézek,pirulok:)
2011. dec. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igyekszem megismerni, és figyelni arra amit mond.

de ugyanúgy viselkedem, mint egyébként, legalábbis én úgy érzem.


(aztán pl. a jelenlegi párom mondta, hogy anno látszott, hogy én "nyomom a gombot" nála, miközben akkor tényleg nem voltak ilyen gondolataim... :D )

2011. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos az a típus vagyok aki össze-vissza beszél minden hülyeséget ami eszébe jut. De az biztos hogy a közelében próbálnék maradni és nézni (suttyomban;)
2011. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!