Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A love.hu miért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A love.hu miért ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy kvazimódó szögezzük le. Ennyit tudok első infóként, kép is van kint, de az hogy ki a jóképű és ki nem az persze relatív. Zárkózott vagyok, ritkán járok fiatalok közé a munka elviszi a legtöbb időmet. 25 vagyok és reggeltem erre a love.hu-ra és szinte senki sem válaszol, senki sincs pozitiv visszajelzéssel, az a lány is amelyik lávol meg felvesz magától barátnak az is két szó után elhúzza a belét a géptől. De nagy átlagban választalanság. Vannak fenn olyan prosti külsejű lányok (tudod azok akiket megnézel és nem érted ez mit szeretne egy társkereső oldalon amikor tuti mindenki bámulja az utcán, na én nem nekik szoktam írni). Szal mivan ezzel az oldallal, vagy az emberek?
2011. dec. 20. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Élőben kell ismerkedned, ennyi. Én most 34 évesen jöttem rá, h sokkal jobb, ha van egy kis tököd. Neten nem nagy só ismerkedni, mindenki ott lesz bátor, de ha élőben csinálod a sok béna f.sz miatt szerencsére kevés a riválisod.:D
2011. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez mondjuk nem a kérdésemre a válasz, de azért elhiszem hogyne
2011. dec. 20. 20:50
 3/6 anonim válasza:
Én is felregisztráltam arra a szarra!Most lesz egy hete de semmit nem kaptam hiána tettszikeltem bemeg ilyenek semmi ugyhogy ki lehet jelenteni nyugodtan hogy az az óldal szarra se jó és nemfogsz csajt találni magadnak ahogy az első írja élőbe kéne megpróbálnod!Valószínű több sikerrel jársz mint a love.hu-n!
2011. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az oldal tényleg semmire sem jó, totál esélytelen, hogy ott egy férfi összejöjjön egy nővel.
2011. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg a freelove-ot. 2 ismerősöm ott talált nőt. de egyébként én is a személyes ismerkedés mellett vagyok!
2011. dec. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a love.hu ilyen, hanem a lányok. Ha nem vagy álompasi külsőre, le vagy szarva.
2011. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!