Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy sok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy sok nagyon szép lány nagyon csendes?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a szépség relatív,de azért nagyjából hasonló a vélemény arról,hogy tinilányok közül ki szép (nem kuv*s, hanem SZÉP) az osztályomban 3 ilyen lány is van, és mindhárman nagyon csendesek. Direkt figyeltem, nem csak velem nem beszélnek,hanem tényleg alig beszélnek. Meg osztályon kívül is ezt vettem észre.

F/16


2011. dec. 23. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet kicsit önbizalom hiányosak,ezért csendesek.Bár nekem szimpatikusak a zárkózott emberek.Meg egyébként az miért zavar,h csendes valaki? 22/L
2011. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én a közvetlen, barátságos, humoros lányokat szeretem, mert olyanokkal sokkal jobban érzem magam. egy nagyon csendes csaj nekem unalmas.
2011. dec. 23. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
A csendes lányok unalmasak? általánosítás és előítéletesség. Valójában sokkal érdekesebb és izgalmasabb lassan megismerni valakit, mint az olyan lányok akik folyton beszélnek és könnyebben adják magukat. De ha nem veszed a fáradságot, hogy nyiss az ilyen zárkózottabb lányok felé, akkor majd ne csodálkozz hogy nem találsz normális lányt, aki még szép is...
2011. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én sem a szóf*só lányokat szeretem, direkt leírtam,hogy a közvetlen, barátságos, humoros lányokat. vannak csendes barátaim, őket eléggé ismerem mégsem beszélnek többet az idő elteltével. szeretem őket mert a barátaim,de be kell valjam nem olyan szórakoztatóak, mint azok akik nem olyan csendesek.
2011. dec. 23. 19:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen csendes lány vagyok, és nem tartom magam csúnyának.

Azokkal, akiket jobban ismerek és megbízok bennük (például a barátnőimmel) elég jól el tudok beszélgetni. Viszont nagyon nehezen nyílok meg az embereknek. Egy idegennel nem igazán tudok dumálni. Főleg a fiúkkal megy ilyen nehezen, azok közül is azokkal, akik egy kicsit is tetszenek. Ezért lehet, hogy ők unalmasnak tartanak. Pedig szerintem nem vagyok az. Ha a bizalmamba férkőznének, és megbíznék bennük, akkor velük is el tudnék beszélgetni.

2011. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én is csendes lány szeretnék lenni...

de sajnos csak egy nagyszájú vagyok :/

2011. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem debreceniek ezek a lányok véletlenül?


Szívesen megismerkednék ilyen lányokkal, már mióta Őket keresem.


Szerintem meg annyira édesek az ilyen zárkózottabb, de mégis bájos, szép lányok és hidd el, ha megismernéd őket meglátnád, hogy egyáltalán nem unalmasak, de annál nagyobb szívük van.

:D


Az a baj, hogy akik ilyen lányok az ismerőseim közt, azok mind foglaltak már.


21/F

2011. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 20:21


Mintha én írtam volna, csak fiú vagyok. :)

2011. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általános jelenség, hogy az erkölcsös emberek csendesek, nem zajonganak, mint egy rezes banda.
2011. dec. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
budapestiek, de ez a csendesség tényleg nem jó, mert nem úgy értem a csendeset,hogy nem visonganak, hanem úgy,hogy még a barátaikhoz is alig szólnak :S
2011. dec. 24. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!