Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem visel meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem visel meg ennyire az elutasítás?

Figyelt kérdés
Eddig kb 4 csaj utasított el, igen-t még senki nem mondott a randira hívásomra. Ez engem olyan szintem megvisel, teljesen értéktelennek, egy senkinek érzem magam. Meg ha csak belegondolok, hogy még egyszer el kéne hívjak valakit és nemet mondana.... hát az öngyilkossági vágy kerülget. van még így valaki vagy csak én vagyok ilyen hihetetlenül gyenge jellem?

2011. dec. 24. 01:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok ebben az évben 5csaj utasítót vissza vagy koptatót le a sablonos dumáival sokszor kerültem emiatt mély pontra ebből kifolyólag már nem próbálkozók semmilyen csajnál mert nem akarok megint 1 jó nagy csalódást
2011. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

ne idefigyelj, ez semmi.

én május-június-július időszakban 8 lánytól kaptam elutasítást, olyan is volt, aki a 4. "randin" közölte, hogy ő mással akar járni... Ez van. szar az élet. de öngyilkos nem leszek, és már túltettem magam rajta. Mert ezek a lányok mind rohadtul bánni fogják, hogy nemet mondtak. mert most munkába és tanulásba ölöm így minden erőmet. És hidd el, eljön még a mi időnk, csak várni kell.

2011. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
de azért hozzá teszem, hogy néha nagyon rámjön a letörtség, amikor mindenhol smacizó, ölelkező párokat látok. és nekem már másfél éve nincs csajom... (3. voltam)
2011. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Macs1209 ***** válasza:

Ó akkor a rekordot én tartom (a számadatok titkosak).


Amúgy ilyenkor az szokott történni, hogy jól elkeseredek, leiszom magam, elmegyek bulizni, jól becsajozok. ez általába segít.

2011. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4 lány nem a világvége,nekem a legutóbbi csajom óta volt kb 25-30 csajnál próbálkozásom, de egyiknek se kellettem, illetve kaptam egy olyat, hogy majd későbtalán.majd hozzá szoksz.előbb utóbb neked is,meg nekem is lessz valaki,addíg meg bírd ki
2011. dec. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazából én a prostizáson gondolkodom. Mennyivel egyszerűbb lenne minden, megszabadulnék ettől a tehertől, lenne állandó szexuális életem, és talán pénzben sem jön ki sokkal rosszabbul (ha pl havi 2-3 alkalom) mint pl. egy barátnő.
2011. dec. 24. 02:04
 7/17 anonim ***** válasza:

Srácok, mi ez a végelkeseredés?

A csajoknak se könnyű azért. Alakulófélben volt egy kapcsolatom, de pár napja a srác nyilvánosan (egy buliban a barátnőim/barátaim előtt) melegebb éghajlatra küldött minden ok nélkül.

Hazudnék, ha azt mondánam, nem éreztem magam pocsékul miatta, de még élek, itt vagyok, nem akartam helyben öngyilkos lenni.

Az élet megy tovább, nem szabad elkeseredni.

Ami nem öl meg, az erőt ad. Minden rossz azért történik, hogy értekelni tudjuk a jót, amely majd utána következik. :)

2011. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7


Rossz után csak még rosszabb szokott jönni.

2011. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Sok minden hozzáállás kérdése is.

Tudom, milyen nehéz újra bízni magadban, és hinni másoknak egy csalódás után, de nem szabad feladni. Soha.

Ha egy okod van sírni, keress száz okot nevetni. :)

2011. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nem értékelik a belső értékeidet ezért utasítanak el. két szóból is le tudják szűrni, milyen vagy belsőre.
2011. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!