Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem érezhetik a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érezhetik a lányok egyszerűen jól maguk?

Figyelt kérdés

Lassan igazán kezd az agyamra menni a társadalom megannyi undorító sztereotípiája és elvárása, amit akarva-akaratlanul leggyakrabban ösztönösen állítunk fel magunknak. Vegyük például a szex esetét. A lányoknak köztudottan nem illik csak úgy lefeküdni valakivel, sőt hosszasabb kapcsolat után is számíthatnak meg/leszólásra. De ha nem szexelünk, akkor meg frigidként, szentikeként lehetünk felcímkézve nagyrabecsült és bölcs társadalmunkban.

A minap nagyon jól szórakoztunk egy férfival, akivel már régóta tetszünk egymásnak, mindig is volt valamiféle bizsergés. És, mikor arra kerülne a sor, hogy szexeljek vele, hogy JÓL ÉREZZEM MAGAM, egyszerűen eszembe jut, hogy: "DE! Mit szólnak majd, ha megtudják?" És ez elkeserít, elvégre felnőtt egzisztenciájú nőnek mondhatom magam, és megtehetem, ami jólesik. Miért nem csinálhatjuk egyszerűen úgy, hogy jó legyen?


2011. dec. 27. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Fe-lejtsd-el!
2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert már a médiába is úgy szerepel a nő mint haszon élőlény aki csak arra van ,hogy kielégítse a férfit.

Sok lány ezt el is fogadta már. Igazából semmit nem tudsz csinálni a férfiak fognak akkor is irányítani ,ha mi megszakadunk is :/..vagy elfogadod vagy leszarod.

2011. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát tedd, azt ami akarsz! Ne foglalkozz másokkal!
2011. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld csak, ki tiltja meg? Ki nem szarja le, hogy mit szólnak az irigyek? :D
2011. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. És lesz.rom, hogy mások mit gondolnak rólam. XD Én jól érzem magam. XD

Volt egyéjszakás kalandom, volt több pasim, nem egy hadsereg, szám szerint 3, most is egy komoly kapcsolatom van, ANNNNNNNNNYIRA nem érdekel, mit mondanak mások, mert azok az emberek, akik nekem fontosak, és amilyen srácokkal én szeretek ismerkedni, azok bőven normálisnak, szexinek, okosnak és viccesnek tartanak.

Az, hogy egy kis csíra 16 éves srác,vagy egy magányos 25 éves lány mit gondol rólam, mikor nem is ismer, és szerinte milyen az én életem, az hidegen hagy!

Tedd te is ezt és voálá: boldog ember leszel...

20L

2011. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fehér gandalf ***** válasza:

azért mert sokan mindenkivel összefekszenek és általában rájuk gondol az emberek egy része ha vki lefekszik vki az első randin.


a másik ramire gondoltam h sok lány annyira nem szereti a sexet és irigykednek azokra akik igen.

2011. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:02

Hidd el, én tudnám értékelni, ha nem úgy viselkednének a nők, mint egy "haszonállat". Pont ez a bajom, amikor azon kell agyaljak, hogy az én feladatom az, hogy odafigyeljek arra, amit ő szeretne, mert ha ezt nem tudom, nem vagyok férfi. Cserébe viszont olyat kapok, ami szerinte nekem jó.

2011. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csajszi, azt csinálsz amit akarsz!

De azért azt had mondjam el, hogy egy társadalomhoz való tartozásnak feltételei vannak...

Egy szabad világban azt csinálhatsz amit szabad. Ha annyira jól érezted magad azzal a sráccal, miért nem jöttetek össze? Ha meg úgy is az a cél, akkor nem értem a problémád...


Ha nekem az okozna boldogságot, hogy nőket erőszakolok, kíváncsi lennék hányan mondanák, hogy csináld! Tedd azt ami boldoggá tesz! ...


Arról nem is beszélve, hogy neked szex kell ahhoz, hogy jól érezd vele magad :D:D


De ha annyira kívánod... Hát csináld. Senkinek semmi köze igazából, hogy mikor kivel csinálod. Nem kell világgá kürtölni és kész.



21F

2011. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!