Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin érdemes/lehet/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin érdemes/lehet/kell megcsókolni a srácot, ha tudatni akarom vele, hogy nem csak egy éjszakára kell, hanem komolyan gondolom, de nem akarom elkapkodni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Ma volt az első randink, már majdnem megcsókoltam a fiút, de csörgött a telefonom, ezért a csók meghiúsult. Ezt még eljátszottuk háromszor, aztán hagytuk a csókot. Nem kellett volna? Holnap újra találkozunk.
2009. márc. 15. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Tök mindegy, mire akarod, az első simán ... nem szeretik a srácok, hogy ha kis szendeszüzikékkel találkoznak. Egy belevaló csajszi sokkal jobb, hidd el.

Én is nagyra értékeltem, mikor nem ismertem a csajt, de szemezgettünk, szóval elég hamar levettük egymásról, hogy oké a dolog, aztán meg amikor leült mellém a házibuliban, lazán belenyúlt a boxerembe, de úgy alaposan :-) Élveztem ... és mondtam magamban, ez jó kis belevaló csajszi ...

De erre nincs szabály, úgyis érzed a helyzetet, hiszen egyedi a kérdés.

2009. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a fiú a szűz, nem én :)
2009. márc. 15. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Kedves előző válaszoló! Remélem, ha majd halálosan szerelmes leszel egy ilyen jó kis belevaló csajsziba, nem fog zavarni, hogy két perc után másik fiúk boxerében fog kotorászni. Hülye gyerek!
2009. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D:D:D

Erre nem tudok mit írni, de zöld kéz :) Igazad van!!!

2009. márc. 15. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
de miért te akarod megcsókolni a srácot? Hagyd egy kicsit kibontakozni őt is. főleg ha nem egy éjszakára kell!!!!!!!!!!!
2009. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg nincs rá recept hogy mikor kell megcsókolni akkor ha 1 éjszakára kell és akkora ha nem :). Akkor csókold meg / vagy ő téged amikor nektek jól esik. Maximum azon változtathat hogy szűz, hogy lehet hogy kicsit félénk. Hajrá, sok boldogságot.
2009. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert rámenős vagyok, de nem akarom elijeszteni. :)

Köszi, reméljük meglesz.

2009. márc. 16. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát hogy mennyire vagyok hülye gyerek, azt azért majd én eldöntöm, de nagyon bírom, hogy az ilyen kis álszent emberkék mondják meg mi a frankó.

Tudod az a helyzet, hogy egy normális ember képes különbséget tenni sima szexkaland és kapcsolat között. Amíg pedig csak kalandozgatásokról van szó, addig hidd el, nem zavarna, haa csajszi 10 perc múlva egy másik srác gatyájában nyúlkálna. Kicsit gondolkozz már hülyegyerek ... nem biztos ám, hogy aki gyöpösagyú, annak van mindig igaza.

2009. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők úgy fogják föl a csókot, mint a szex része... de hidd el, mi pasik nem vonunk le belőle ilyen következtetéseket...
2009. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt feltétlen tudjátok minkell az egy éjszakához, de hogy mi egy normális kapcsolathoz azt nem...ri*anc!
2015. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!