Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác. évfolyamtársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. évfolyamtársam és heverkodni szeretnék vele, mit tegyek? 15/L . Több lent

Figyelt kérdés
mikor ráírok akkor vagy nem ír vissza vagy nem is tudunk semmiről beszélgetni ... de van hogy mostanában rá sem merek írni..., miríl beszélgessek vele!? Lehet hogy azért nem ír vissza mert azt hiszi hogy szerelmes vagyok belé?!
2011. dec. 28. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs miről beszélgetnetek, minek beszélgetnél vele?
2011. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

léégyszii, akármit, csak ne facebookon!!! nekem rendszeresen van hogy rámírnak csajok, és egyszerűen inkább elküldöm őket a francba. ha akar valamit, menjen oda hozzám a suliban.

Egyébként tudnod kéne, hogy a srácnak van-e éppen valaki más, illetve hogy egy súlcsoportban vagytok-e. sajnos a "menőbb" srácok eléggé válogatósak. És biztos van olyan srác, akinek meg te jösz be. próbálkozz szerintem másnál.

18/F

2011. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem neten kellene "haverkodni" hanem élőben..lehet h élőben sokmondenről tudnátok beszélgetni..de ha meg neten jár a szátok akk meg lehet h élőben nem fog menni a társalgás. Ne neten éld az életed hanem a valóságban!
2011. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Örmester14 válasza:
Személyesen beszélj vele és ha jól nézel ki meg neki sincs párja biztos járna veled.
2011. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!