Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy lánynak facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy lánynak facebook-on?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akit még a nyáron bejelöltem facebook-on, és rá is írtam. 3-4-szer dumáltunk is, aztán elhívtam egy találkára, erre ő azt válaszolta, hogy benne van, de ő egyenlőre senkitől nem akar semmit. Utána azt hiszem még egyszer beszéltünk, de aztán különböző okok miatt azóta sem beszéltünk, és suliban sem futottunk nagyon össze. Most viszont újra szeretnék neki írni, csak nem tudom mit. Jó lenne, ha tudnátok segíteni. Előre is köszi a válaszokat :)
2011. dec. 28. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

semmit!!!

menj oda hozzá élőben!

2011. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Megbökhetlek?" XD
2011. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, h hagyd. Nem akar tőled semmit.
2011. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon lájkolhatnékom van , szabad e lájkra?
2011. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Ne fürgyé le! Szeretem ha büdös a p.csa egy kicsit" Amit akarsz. Légy kreatív, öcsém. De inkább élőben csináld ezeket.
2011. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pl ezt : azt akarom,hogy feldugj egy halat a lukamba es kiszippantsd belolem!!
2011. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!