Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek nektek a kissé művészi beállítottságú fiúk?

Figyelt kérdés

18 éves átlagos fiú vagyok, egy nem átlagos hobbival. 2 évvel ezelőtt kezdődött az egész, amikor elkezdték tanítani nekünk a média ismeretek tantárgyat, amin az összes barátom halálra unta magát, ellentétben velem. Azóta szinte megállás nélkül gyűjtöm a régi fekete-fehér művészfilmeket és drámákat, főleg azokat kedvelem, ahol az emberi kapcsolatok a fő téma.


A haverjaim nevetségesnek tartják az egészet és szivatnak is érte ahol csak tudnak, persze csak barátilag, nem is haragszom ezért rájuk. A lányoknak nem „mertem” még ezt az oldalamat bemutatni, mert attól tartok h untatnám őket ezzel a témával, pedig nagyon szívesem beszélgetnék ezekről a filmekről mással is.

Ti hogyan fogadnátok ezt a dolgot?


2010. febr. 16. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Halálra unnám magam, nem szeretem a régi filmeket. Ettől függetlenül elmondhatod a lányoknak hogy mi a hobbid, ha tényleg érdekled, akkor ezen nem múlik a dolog :) Maximum felkelted az ő érdeklődését is ezek iránt, vagy ha nem akkor se kell aggódni, van az életben más beszédtéma is.
2010. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján azt vettem ki, hogy ez a hobbid. Namost ez egy olyan dolog, amit te szeretsz csinálni, DE ez nem azt jelenti, hogy most akkor neked erről kell beszélgetni a lányokkal, vagy akár ilyen filmeket nézni együtt. Ha vevő rá, rendben, egyébként sincs ezzel semmi gond, de kétlem, hogy magában a kapcsolatban számítana bármit is. Akkor gáz, ha te folyton erről beszélsz, őt pedig nem érdekli, egyébként viszont teljesen rendben van.
2010. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"A haverjaim nevetségesnek tartják az egészet"


meg tudom érteni. A lányokat majd akikkel meg akarsz ismerkedni, ne ezzel traktáld, mert kb nem érdekel senkit.

2010. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaj,ez édes :)

Akit ez zavarni fog,az nem érdemel meg.Semmi gond nincs ezzel.Oké,hogy nem mindenkit érdekel,de nem a hobbija miatt jársz valakivel...ha nem akarod ráerőltetni a lányra,akkor semmi gond,engem picit sem zavarna,sőt,örülnék neki,hogy értelmes fiúval van dolgom :)

15/L

2010. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is eléggé művészi vagyok, akinek nem tetszik az meg bekaphassa! Egyébként legyél önmagad, nem kell reklámozni sem szégyellni, hogy ez a hobbid, ha rákérdeznek nyugodtan valld be. Legalább egyéniség vagy, meg sorolhatnám az előnyeit. =D
2010. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az a lényeg h ne válj ilyenné. azért mert van egy hobbid, nemkell nekedis olyanná válnod. és főleg nemkell folyton folyvást erről beszélned. rengeteg embernek van furcsa hobbija, de attólmég nemkell h ezaz arcára legyen írva.

ez pl olyan mint a zenei ízlés. vannak emberek akik szeretik a rockot, vagy a punk zenét, de teljesen átlagosan néznek ki. és vannak azok akik úgy akarnak kinézni mintegy rockbanda frontembere, aztán elrontják az egész külsejüket. na az gáz. szóval az a lényeg, ha nem válasz olyanná, mint a hobbid, akkor semmi gáz sem lesz a lányokkal sem.

én pl klasszikus balettoztam nagyonhosszú ideig, a hobbim is ezvolt, de mégsem voltam komolyzene hallgató, kifinomult stílusú hölgyemény, hanem a 7köznapokban rap-et hallgattam, és farmeres-edzőcipős csaj voltam. ha átmentem volna balettba a 7köznapőokban is, nehéz lett volna kicsit....

2010. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bolond vagy???Tudod milyen nehez muvesz lelku pasit talalni???Nekem legalabb is nem sikerul.

18L

2010. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
művészet az király
2010. febr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A művészi beállitotságú fiúk belső világa nagyon érdekes, néha teljesen másképp szemlélik a világot és az ismeretlent a legérdekesebb kutatni, feltérképezni. Bátran beszélj a hobbidról, ha nem teszed nem tudhatod meg, hogy erről mi is a véleményük a lányoknak.16/L
2010. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Művészies fiú ?

Na végre !!!

Azt hittem nincsenek! Vagyis csak nagyon kevesen...sajnos

:D

2010. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!