Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

5 hónapja megismerkedtem egy lánnyal eleinte kicsit tartózkodóan viselkedtem vele mert sajnos mint kiderült van barátja, de az eseményekben történt pár változás pl a születésnapomon elsőként köszöntött fel engem meg akárhányszor mikor várunk az előadás kezdetére és közös óránk van mindig velem van és együtt lógunk.Persze erős szemkontaktus van köztünk már régóta. Természetesen ha egyszerre végzünk mindig elkísérem a buszmegállóig és megvárom míg el nem megy. Már egy ideje puszit is szoktam tőle mindig kapni meg olyan viszony is kialakult közöttünk, hogy minden apró bánatát megosztja velem köztük olyat is melyet akárkivel nem szoktak(személyes családi probléma. Csak ez az egész most mintha összeomlani látszik még a múlthéten mondta nekem, hogy már rossz viszonyba vannak a barátjával meg hogy nem találkoztak már több mint 2 hónapja szét akar menni vele de nem az ünnepekre egy ideig úgynevezett ki hogy minden jól alakul, de mint sajnos kiderült a csávó ott volt nála és attól félek amiért küzdöttem ezalatt az idő alatt mert pl a találkozót is melyet tegnap akartunk volna megtenni lemondta meg a mai napon már nem is reagált egyetlen hívásomra sem. Tudom hogy még nem a barátnőm de rosszul esik hogy egy olyan emberrel van együtt aki nem volt mellette egyszer sem mikor szüksége volt a szeretetre.

Mit tehetnék ebben a helyzetben.


2011. dec. 29. 16:20
 1/3 Papla válasza:
ne add fel, ha van barátja, próbálj jobb " barátjának " lenni, mondj el neki titkokat, találj ki visszatérő rémálmokat, hogy addig is beszélgessetek ilyenekről, remélem segítettem, 19/L
2011. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget természetesen nem adom fel csak kicsit visszalökött az eddigiek után a karácsonyi eset meg a találkozók lemondása
2011. dec. 29. 16:46
 3/3 anonim válasza:
még vmi tanácsot tudtok írni, velem is nagyon hasonló a helyet :) amúgy történt már vmi a lánnyal kapcsolatban? :)
2011. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!