Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom mi lenne a legjobb döntés. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. 4 éve voltunk együtt a barátnőmmel, ő 29 éves. Kb 4 hete szakítottunk.De idén végez, most lesz a szalagavatója, és már korábban megkaptam tőle a meghívót. Most azóta nem gyakran beszélgettünk, de lehet, hogy inkább nem kéne elmennem? Vagy mégis elmenjek? Nem tudom mi lenne a legjobb. A szakítás körülményeit tekintve...hát közös megegyezés volt, azt mondta már nem szerelem amit érez, csak kötődés már stb. Én is hasonlóan éreztem.És most ezek után...fogalmam sincs...Mi legyen?
2011. jan. 27. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéltétek,hogy végleg vége,akkor ne menj el.Semmi közötök egymáshoz,és kellemetlen lenne mindkettőtöknek.:)
2011. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért mennél? Van ott még valakihez valami közöd?
2011. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából van...Ott a bátyja meg az öccse...De nem az a lényeg, hanem hogy meghívott.
2011. jan. 27. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj el. Jobb az ilyet végleg lezárni, nem egymás szájában lógni.
2011. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A régi páromnak is van egy bátyja.És?Mi közöm hozzá??
2011. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor meghívott együtt voltatok,az a múlt!És most már nem vagytok együtt,ez a jelen.
2011. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az hogy a bátyja a haverom...Semmi más közöm nincsen hozzá!

De...köszi a válaszolat!

2011. jan. 28. 06:43
 8/8 pocokszöcske válasza:
46%
Hat ha nagyon nem tudod, akkor deritsd ki, h jol esne e neki, ha elmennel. Tole, vagy ha azt inkabb nem, akkor tesonal is erdeklodhetsz eloszor. Ha normalisan valtatok el ez nem lehet problema. Jobb ez, mintha csak ezen agyalnal folyamatosan. Egyszerubb es biztos. :)
2013. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!