Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg fogom bánni később, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom bánni később, hogy most nem ismerkedek és nem keresek barátnőt? 21F

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy sok belső konfliktusom van. Önbizalomproblémák és önértékelési zavar. Nem tudok így ismerkedni. Egyszerűen megbénít. Van amikor rászánom magam, hogy na akkor belevágok, de kicsit később még mielőtt elkezdeném, meggondolom magam. Kilátástalannak érzem a helyzetem.


Nem mondom, elvagyok. A tanulás és a sport lefoglal. Meg van hobbim is. De gyakran érzem, hogy hiányzik valami és nagyon szeretnék már barátnőt. Mégsem teszek érte semmit.


Van egy tervem is már. Egyedül leszek és a munkámnak meg a hobbijaimnak élek majd. Valóra váltom az álmaimat meg ilyesmik. De sokszor elbizonytalanodom, hogy biztos ez a jó ötlet? Nem fogom 30-40 évesen megbánni? Szal hogy is mondjam. Nagyon tetszenek a lányok és szeretnék már én is szerelmes lenni. De állandóan visszajutok ebbe a magányos állapotba azzal az indokkal, hogy esélytelen vagyok, nem vagyok elég jó és jobb lesz nekem egyedül.


Mi a véleményetek?


2011. dec. 29. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy ezt most nincs kedvem végigolvasni.
2011. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha most nem akarsz barátnőt nem muszály.senki nem írja elő.ha kedvet kapsz rá (márpedig előbb utóbb az lesz ) akkor keresel.viszonyt olyan ember legalább egy legyen akiben bízol.
2011. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Meg fogod bánni, de nem 40 évesen, hanem már a 20-as éveid közepén. Ez igazából öngerjesztő folyamat is, egy idő után nem is fogod tudni megállni, hogy ne próbálkozz valakinél valamivel.
2011. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pesszimista vagy,az embernek szüksége van egy szerető társra,lehet hogy próbálod elterelni a dolgokat erről, de piszkálni fog és meg fogod bánni,legalább ilyen egy éjszakás kapcsolatokat próbálj ki,és csajozzál, oldódjál,mert a munka elveszi egyes emberek eszét is.
2011. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
meg fogod bánni hidd el
2011. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

amit te érzel az a KOMFORTZÓNA, akármilyen nehéz is nekiállni randizni/próbálkozni, RÁ KELL ERŐSZAKOLNOD MAGAD, mert igen megbánod, és magányosan fogsz megdögleni...

28 éves uncsim se foglalkozott vele, most álmodozik első csókjáról... később meg már a lányok azt hiszik rólad hogy elmebeteg/lúzer vagy és akkor már nem is lesz olyan sok esélyed mint ma! Ajánlom próbálkozz fiatalabbal aki nem olyan nagyon szép

Feel good! Brian Tracy Phoenix szemináriumát szedd le, hallgasd meg, és lesz önbizalmad

F18

2011. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyéjszakás dolgokra nincs szükségem.

Rendes barátnőt szeretnék.

Én is érzem, hogy valami nincs a helyén és nem tudom meddig tudom kontrollálni magam.


Nem az a bajom, hogy most nem szeretnék barátnőt. A problémám, hogy egyáltalán mihez kezdjek magammal. Ebben az öngerjesztő folyamat sikerében, ahogy már fentebb írták, nem igazán hiszek. Én egyre inkább elszigetelődöm és már kezdem elképzelhetetlennek is hinni, hogy lehet barátnőm.


Amikor meg fogom bánni, mit fogok bánni pontosan?


Én már most is elmebeteg lúzernek érzem magam mások szemében. Ettől sem tudok kezdeményezni. Beletörődtem ebbe a magányos megdöglésbe is. Csak amikor megtetszik valaki mégis, akkor nem tudom ezt elfogadni. És ettől folyton ellentétek dúlnak bennem. Ilyen belső feszültség vagy mi

2011. dec. 29. 20:59
 8/15 Maidx14 ***** válasza:

Próbálkozni kell, mert ha lenne esélyed a lányoknál

megbánod, ha nincs, akkor se lehet tudni, hogy kit engedsz el magad mellett. Általában nem az első barátnőd lesz, akivel az életed leéled, (persze előfordul). Szexuális tapaszalatokat pedig legjobban egyéjszakás kalanddal gyűjthetsz. Ne habozz, mert megbánod, ezt is gyakorolni kell, mint minden mást. Elején makogsz, zavarban leszel, aztán feloldódsz. Csinálhatod azt is, hogy iszol egy keveset- de tényleg keveset, hogy picit felvigye az önbizalmad. Járj el társasággal szórakozni. Ha nem megy tesó türelem, valamikor mindenkit megtalál a szerelem. De azért jobb, ha te szemeled ki a nőt, nem? Sok sikert!

2011. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Maidx14 ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2011. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
21, de benne van a kérdésben is :)
2011. dec. 31. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!