Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nagyon szeretnének barátot/barátnőt, de egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Milyen helyeken? (Keseregjünk együtt:D)
2011. dec. 27. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem jön össze nekem mert a nőknek nem tetszik a gondolkodásmódom, vagy egyszerűen nem is érdekli a többségüket hogy mi van belül, mert túlzottan felszínesek. Nagy a Magányosak Hadserege.
2011. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
és kit keresnél?
2011. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, de nem nagyon próbálkozom, mert eléggé bizalmatlan vagyok. Persze , ha olyasmi akadna megadnám az esélyt, de igyekszem inkább óvatos lenni.
2011. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Folyamatosan keresgélek, a legkülönbözőbb helyeken. Sajnos mindig csak olyanokkal jövők össze, akikkel nem vagyok egy hullámhosszon...:( 5 éve gyakorlatilag csak futó kapcsolataim voltak, és már nagyon unom. 34F
2011. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is próbálkozom, de eddig sajnos kevesebb sikerrel... nekem a legfőbb gondom az,hogy logika mentén közelítem meg a dolgokat, és így a nőket is... és, mint tudjuk a nők meg a logika két külön dolog :S
2011. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem annyira nagy tragédia egyébként ha nincs valakinek csaja, mert nem az élet elsőrangú fontosságú dolgaihoz tartozik.
2011. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Aki folyton görcsöl azon, hogy "jaj, nincs nekem csajom, nézzétek, nézzétek mennyire nyomorult vagyok!"-azok sosem szerezhetik meg azt amire vágynak. Aki nem ragaszkodik görcsösen az új dolgok megszerzéséhez, ő szerezheti meg legkönnyebben. Csak önmagamnak ártanék, ha fájdalmat éreznék a magányosságtól.
2011. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi 26 évem alatt soha nem találtam olyan lányt, akinek tetszettem volna, v akinek ne csak a külső számított volna. Most már nem is keresem, próbálok beletörődni, h egyedül kell maradnom életem végéig.
2011. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

az én történetem meg ez igaz még csak 16 vagyok


Én már 2 éve próbálok netten barátnőt találni de nagyon nem akar sikerülni lehet bennem van a hiba

Élőbe meg nagyon nem próbálkozok mert nem tudom hogy kéne nyitnom :S hogy ne hajtson el meg ne röhögjön ki ezért marad a nettes ismerkedés :S


16/f

2011. dec. 27. 19:40
 10/16 anonim ***** válasza:

:(

sajni..........

2011. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!