Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire csökkentem az esélyei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire csökkentem az esélyeim, ha nem keresek görcsösen barátnőt, de azért nyitott szemmel járok? 16f

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát sokan azt fogják mondani hogy sokkal, de igazából ha nem próbálkozol nem is lesz semmi, ez tapasztalat, ha én nem próbálkozok lehet pár év múlva valami véletlen folytán lett volna valakim, de én már jóval idősebb voltam mint te mikorra lett valakim, és már nem tudtam volna tovább várni.

Viszont még fiatal vagy, és a suli nagyon jó lehetőség barátnő szerzésre, én már sajnálom hogy a suliba olyan béna voltam csajozásban.

2011. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A csajok csak akkor fognak próbálkozni nálad, ha nagyon jól nézel ki.
2011. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azzal csak növeled. nem szabad görcsösen keresni azzal sose lesz jobb, max összejössz valakivel akivel nem is jöttök be egymásnak csak már mindenkibe belelátod mert annyira rágörcsölsz. a lehető legjobb ha nyitott szemmel jársz, ismerkedsz, de nem akarsz mindenáron barátnőt. ez a tuti!
2011. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem feltétlen arról beszélek, hogy a csajok kezdeményezzenek. inkább csak arról, hogy nem fogok kezdeményezni ismeretlen csajoknál úgy, hogy semmiben nem vagyok biztos, csak úgy randit kéregetni. eddig 4 olyan csaj volt, amiből lehetett volna valami. egyikkel csak úgy összemelegedtünk osztálykiránduláson, évfolyamtársam volt. volt akivel egy szülinapi bulin kezdődött, csak úgy elkezdtünk beszélgetni. egy csaj csak úgy randit kért tőlem, de elhajtottam, én marha. a 4. csajnak csak meséltek rólam/láttuk egymást, felvett fészbúkra és beszélgetni kezdtünk. az 5ödikkel egy iskolai programon találkoztam, másik suliból jött, találkozgattunk is egy darabig (nem osztálykirándulás).


és még amúgy is csak 16 vagyok, még biztos jönnek mások is, nem feltétlen kell az, hogy próbálkozgassak. de attól is félek, hogy ezzel csak magamat nyugtatgatom.

2011. dec. 28. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkeresném azt a lányt, akit elküldtél! Mert azzal, hogy ő bátor volt és elhívott vhova, ezzel jelezte azt, hogy tetszel neki. Keresd meg őt, és ha nincs barátja hajts rá! - Én középiskolában úgy jártam, hogy egy tök cuki csajszi írt nekem, hogy tetszem neki, meg járnék-e vele meg stb. Csak mivel azt mondták nekem, hogy neki van barátja és "ha nem hagyom békén, Dezső agyonver" ezért sajnos mondtam neki, hogy bocs, de nem. Láttam rajta, hogy nagyon rosszul esett neki. Azóta is sajnálom, hogy nemet mondtam neki. Gondolkoztam megkeresem őt (telefonkönyv), de lehet, h már neki családja van. :(
2011. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
régen volt, komoly kapcsolata van. meg amúgy se vagyunk egy kategória :/
2011. dec. 28. 22:35
 7/10 anonim válasza:
100%

legutóbbi 21:41-nek írnám...

Tudom, hogy most le fogtok pontozni, de csak kíváncsiságból megkérdezem (noha tudom, hogy a kérdező által feltett kérdéshez semmi köze), hogy az általad említett lány - aki Dezsővel járt - milyen idős lehet most? Vagy Dezső? Mert én is Dezső vagyok, 17, és még életemben csak 1 Dezső nevű emberrel találkoztam...nem is tudtam, hogy vannak még, akiket így hívnak...

2011. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Helló!

Az előttem szólóknak igazuk lehet.Mivel még csak 16 vagy ezért nem is kell ezt elkapkodni.

Nem kell kezdeményezni vagy keményen pedálozni.Fogd fel ugy a dolgot,ha egy csajjal beszélgetsz ,mint ha csak barátok lennétek semmi másra ne gondolj...Aztán pár hét után ha ugy érzed,hogy valamelyest erősödött a baráti szál köztetek akkor esetleg!!! rámehetsz valami személyesebb témára.Szerintem....

Én mindig is így álltam hozzá!

Ez az egész amit leírtam arra jó,hogy kiszűrd azokat a lányokat akik abszolut nem akarnak tőled semmit és még így pofára sem esel....

Nekem mondhatni bevált..

Már több mint egy éve együtt vagyok a párommal!

20F

2011. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A görcsösség merevvé, természet ellenessé teszi a cselekedeteket, de a gondolkodást is. Ellentéte, a lazaság (nem erkölcsire gondolok!), a nyitottság sokkal eredményesebb a kapcsolatok építése terén. Egy kis türelemmel párosulva eredményre vezet!


Mindennek meg van az ideje, és az oka!

2012. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kettő között. Ha nagyon görcsölsz, az meglátszik, és minden csaj feltételezni fogja, hogy nem volt még nőd. A lányok az olyan csávókra buknak, akikről azt feltételezik, hogy más lányokat is megkaphatnának. Ha nem próbálkozol, akkor viszont nem lesz semmi, hacsak nem nézel ki nagyon jól.


Egy biztos: később nagyon fogod bánni, ha középiskolában nem csajoztál.

2012. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!