Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha olyan helyen lakik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan helyen lakik az ember ahol nincsenek bulik, akkor hol tud még ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megyeszékhelyen lakom, de egyszerűen nincsenek bulik, ha vannak is, akkor is a csak a legigénytelenebb piás ribancok vannak ott. Nekem pedig egy értelmes, kedves, nem cigis/piás lány kellene, akivel jókat tudok beszélgetni. Suliba nem lehet, utcán nincs értelme. Azt meg alapból lenézi minden lány, aki neten akar ismerkedni. Valakinek valami jó ötlet? :)
2011. dec. 31. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet, ahova kiírod a korod meg a nemed...
2011. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott lehet ismerkedni, ahol emberek vannak. Ajánlatos olyan helyeket keresni, ami neked is tetszenek. Pl ha szeretsz olvani, könyvtár , ha szeresz sportolni fintnes klub stb.
2011. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosabban hol?
2011. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Burny bácsi ***** válasza:
Mindenhol, csak buliban és kocsmában nem. Oda járnak az igénytelen ribik. El vagytok tájolva, fosbúk nemzedék!
2011. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyet, leszól, de semmivel sem mond többet mint én. :) Ha már ilyen okos vagy, akkor kérlek, ne fogd vissza magad.
2011. dec. 31. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!