Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak mi a fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 1 GyK user kérdése:

A lányoknak mi a fontosabb? Külső vagy belső?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a külső és néhány esetben a pénztárca vastagsága, de kíváncsi vagyok az itt lévők véleményére is. 17/F
2012. jan. 1. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én ><
2012. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudod, a külső megfog, a belő megtart...hiába izélnak h nem fontos a külső...de, mert akkor akad meg a szemed az emberen, ha tetszik, akkor állsz le vele beszélni...stb.
2012. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*belső
2012. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan így van, a külső és a pénz a legfontosabbak nekik, a belső pedig egy lányt sem érdekel. Azokat sem, akik váltig állítják.
2012. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem a belső. bárki bármit is mond nekem tényleg a belső
2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem a külső belső egyaránt fontos.És nem a pénztárcájára vagyok kiváncsi-.-
2012. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, én azt veszem észre, hogy az ilyen kőbunkó csávókkal minden lány mien kedves, de a picit rondább, de kedves és okos srácokkal meg minden lány bunkó, lenéző :(
2012. jan. 1. 16:09
 8/11 anonim válasza:

Persze hogy fontos a külső is ha valaki ugy néz ki mint a bányarém az nem fog meg annyira!

Én ugy mondanám amig csak vadászik valaki addig a külsö fontosabb de mikor már megállapodnál akkor már többet foglalkozol az illető belső tulajdonságaival! Elvégre vele készülsz leélni az életed!

2012. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát a helyes srácban a külső fog meg először.Bár abban is leginkább a szeme.A belső meg csak édesség mely megédesíti a pillanatokat..:D
2012. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem elsőnek inkább a külső, mert egy lánynak a fiún a kinézetén akad meg a szeme, és majd csak utána kezd vele ismerkedni. Például hogyha ejön mellettem egy helyes fiú, nagyobb valószínűséggel jegyzem meg magamnak és a barátnőmnek, mint egy csúnyábbat.


Nem minden lány csak a pénzéért szeret egy fiút. Ha te pont ilyet kaptál ki, azt javaslom dobd, mert vár rád az életben a megfelelő. 15/l

2015. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!