Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok még mindig a nőiesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok még mindig a nőiesebb kinézetű pasikat favorizáljátok baba arccal, vagy inkább a férfiasabb, sármosabb palikat kedvelitek?

Figyelt kérdés
Főleg 20 feletti lányok írjanak, de bárki írhat. Kort is légyszí.
2012. jan. 1. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit te leirsz, az nekem a cicafiú....egyáltalán nem. Pl: Brad Pitt, Tom Cruse. Számomra egyik sem férfi egyik sem igzató csak egy kis buzzi...meg a fiatalok többsége akik lógó gatyában vagy épp cicagatyában járjak. Én szeretem ha igazán férfias. Jól öltözik elegánsan akár vagy úgy mint egy FÉRFInek illlik. Lehet szörö mellkasa,borostás, nekem ez mind tetszik és igzatónak gondolom. A Csupasz kisfiúval nem tudok mit kezdeni. 20L
2012. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az utobbi par hetben jottem ra, hogy inkabb azokat favorizalom akikkel jol erzem magam, akikkel tudok beszelgetni. Ket napja pl talalkoztam egy pasival, aki kulsore ugyan nem az esetem, de miutan egyutt toltottuk par orat, beszelgettunk, zenet hallgatunk, rajottem, hogy klassz pasi es tulajdonkeppen nem bannam, ha tobb is lenne a dologbol. 32N
2012. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát olyan pasi is simán lehet a párotok aki nem igazán jön be, de egy átfogó ismerkedés után ha passzoltok egymáshoz akkor lehet belőle valami? Csak azlrt mondom ezt, mert én meg azt tapasztalom, hogy ha odalépsz egy csajhoz és ha elsőre nem jössz be nki, akkor vége az egésznek, nincs esélyed. De örülök, hogy vannak még ilyen lányok a világon, akik másként gondolkodnak és nem 10 mp alatt minden szó nélkül döntik el, hogy kell-e vagy sem.
2012. jan. 1. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
férfiasabb
2012. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag a sármos, férfias!!!!!!!!!! :) 2O/L
2012. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok es igen asszem lehet olyan pasi a parom, aki nem jon be elsore. Mostanaban allandoan bebizonyosodik, hogy az elso benyomasaim allandoan tevesek.

Persze ehhez az kell, hogy a lany hajlando legyen masodik eselyt is adni es a pasinak legyen szemelyisege.

2012. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek közül inkább a nőieseket, de az eddigi barátaimat nem mondom se nőisenek, de sármosnak 20L
2012. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem 10 mp alatt minden szó nélkül döntik el, hogy kell-e vagy sem."

Ez így szemétségnek hangzik egy lánytól a ti szemszögetekből, de nézzük meg a másik oldalt is. Én kiismertem már magam annyira, hogy tudom számomra nagyon fontos a külső és a belső is. Ahogy azt is tudom, hogy ha valaki nem fog meg elsőre és nem érzek rögtön valamit, akkor nem is fogok. Éppen ezért nem pazarlom egyikőnk idejét sem azzal, hogy áltatgatom. Ha nem látok esélyt a dologra, akkor nem állok le vele. Jobb lenne ha hitegetném, miközben tudom, hogy úgyse lesz belőle semmi?

2012. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!