Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan lányokkal találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan lányokkal találkozok, akik csak ülnek mint a sülthal?

Figyelt kérdés
Lemegyek egy buliban egy lányhoz, eddig 6 nem zavart el 9 bl, abból meg 4 alig akart 1-2 szót is kipréselni magából. Odamegyek, leülök és kérdezsködök róla, de mindig csak 1-2 szót présel ki magából. Hol milyen szakos vagy, mi a kedvenc hobbid, van-e háziállatod stb. Unottan el. Nem zavar el mert bejövök neki, de nem szól egy szót sem, csak ha kérdezek. Felkérem táncolni, majd mikor táncoltunk akkor leülünk és kezdődik minden elölről. Ilyen félősek lennének? Mondom 6 lányból 4 ilyen szótlan savanyúbefőtt volt. Egy idő után meg hagyom és megyek más lányokra, mert úgy nehéz, hogy csak én beszélek, ők meg nem. Pedig próbálom feldobi a beszélgetést egy-két viccel is de semmi.
2012. jan. 2. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert valószínűleg nem voltak túl intelligensek. Hiába szép, ha üres a feje:)

Egy lánynak szerintem tudni kell "okosan" kérdeznie, hogy a srác, akivel beszélget, lássa, hogy érdekli.

20l

2012. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne buliba akarj beszélgetni egy lánnyal a quantum fizikáról. :D
2012. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek mondják, az, aki bulizni jár, általában (persze nem minden esetben) a kevésbé intellektuális réteg gyermeke.
2012. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oh, ilyen srácban is van ne aggódj. Bár én ezeket öt perc után megállapítom, hogy van e értelme tovább kommunikálni vele vagy sem, ha nincs akkor otthagyom, kár erőltetni.

Vannak olyan emberek, akik nem túl beszédesek. Nem feltétlenül hülyék - bár benne van a pakliban - csak egyszerűen nem nagyon jön nekik maguktól ez a társalgás dolog.

20L

2012. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok, nem biztos, hogy szórakozóhelyen volt, az is lehet, hogy házibuli, oda én is járok néha-néha, mégse vagyok olyan intelligens, mint egy tál tejbegríz.


Ha szórakozóhelyen ismerkedsz, akkor viszont áruld már el, hogyan? :D Én eddig nem sokszor voltam (talán 3x?) de minden alkalommal halláskárosultan jöttem haza, mert egyszerűen semmit nem lehet hallani a zenétől, még a gondolataimat se. :D Így megértem, ha a lányok nehezen beszélgetnek veled. :D

2012. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak visszahúzódó, csendesebb lányokat fogtál ki, akik nem rögtön nyílnak meg az emberek előtt.
2012. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoíd zene megy, nem mindig az a tucc-tucc. Valamennyire lehet egymást hallani. De amúgy ott tényleg nehéz ismerkedni. Valaki írta, hogy ott rögtön fekszenek a lányok a pasik alá. Én pont, hogy nem ezt tapasztalom, hanem hogy soka visszautasításom. Amelyik meg összjön, az meg ilyen sültcsirkést játszanak, hogy alig beszélnek. Aki nagyszájú azt mesziről kiszúrom, annál úgysincs túl sok esélyem, mert a csúcspasira vadászik fehér audival.
2012. jan. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!