Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg lehet bárhol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet bárhol és bármikor idegen lányokkal is ismerkedni? Sokan állítják ezt, vitassuk meg! Ti hogy gondoljátok? (az én véleményem lent)

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést láttam, hogy a pasik mért nem mernek kezdeményezni, vagy olyat hogy utcán, boltokban, buszmegállóban, buliban stb. hogyan szólítsak le lányokat? Kicsit hosszú lesz, de érdemes elolvasni és akinek van ideje, és kedve azt buzdítom, hogy vitassuk meg.


Nos, én személy szerint azt mondom nem az a baj, hogy nem merünk kezdeményezni, mert merünk, és nem is a megszólítással van gond, mert az marha egyszerű. :) De tényleg. Odamész a lányhoz, Szia, meg tudnád mondani mennyi az idő mert a telom lemerült, vagy meg tudnád mondani merre van a buszmegálló mert nem vagyok idevalósi...vagy bocsi tudnál adni nekem egy papírzsepit, ilyenek. És még folytathatnám de az a lényeg, hogy maga a leszólítás nem nehéz, CSAK ami utána jön...

És ez az oka annak, hogy valójában mért nem tesszük és mért nem kezdeményezünk lányok...


Merthogy azzal hogy megszólítottad, még semmit nem értél el, mert utána miután megmondta neked pl. az időt utána megy tovább a csaj, vagy buszmegállóban elnéz másfelé...és nem hagyhatod, hogy elmenjen, vagy másfelé nézzen, hiszen ki tudja, mikor futtok össze legközelebb? Tehát továbbra is szóval kellene tartanod, fenn kéne tartanod a kommunikációt vele, persze mindezt úgy, hogy ne legyél nyomulós se.


Hogy add egyáltalán a tudtára viszonylag röpke időn belül, hogy te valójában azért szólítottad meg, mert meg szeretnél vele ismerkedni? Hívd el egy üdítőre? Az nem jó ötlet, mert mi van ha nem ér rá? Valahova megy. Meg egyébként is mért is ülnék be egy idegen fiúval bárhova is -gondolhatja a lány- és hozzáteszem igaz is. Akkor nem fog beülni veled sehova egy üdítőre, főleg, ha nem is ismer. Ha lány lennék, én se fogadnám el egy ismeretlen fiú meghívását.


Dehát akkor mégis hogyan tovább? Kérjem el a telefonszámát? Azt se fogja megadni egy idegennek. Még jó hogy nem a pontos lakcímemre vagy kíváncsi gondolhatja magában...dehát akkor hogyan tovább? Megkérdezzem a nevét? hova jár iskolába? Ezek túl személyes kérdések. Vagy hogy milyen zenét szeretsz? Gondolom lesne is a csaj meglepődve, mért kérdezek tőle ilyeneket?? :O


Egyszóval személy szerint én ezért nem tudok meg nem is próbálok így ismerkedni élőben, nem azért mert nem merek, vagy nincs elég önbizalmam hozzá, hogy hű nem vagyok elég helyespasi, nem vagyok elég gazdag, stb. a fenéket nekem nincsennek ilyen problémáim, nem ezért nem, hanem a fenntebb leírt okok miatt. Simán megszólítanék egy kedves szép lányt akár az utcán is, csak hogyan tovább a leszólítás után???


2011. dec. 15. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ott a hiba, hogy abból indulsz ki, hogy valami ilyennek kell mindenképp megszólítani, hogy mennyi az idő, hol a buszmegálló, stb. Innen már tényleg gáz átváltani ismerkedősbe. Miért nem lehet szimplán megmondani az igazat egyből, hogy azért mentél oda, mert tetszik neked és szeretnéd megismerni? Legalább tiszta lapokkal játszol, és a csaj reakciójából egyből megtudod, hogy van-e esélyed.
2011. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van, és már páran lőtték el italra meghívást meg, hogy telefonszámom van-e,persze, de neked nincs .. .:P :)

nevemet kérdezik meg ilyesmi csak keresztnevet mondok...

ha hova valósai vagy , megyét vagy kerületet...

sztem az a legjobb ha email címet próbálsz elkérni ....

vagy nem tudom ez eleve veszett ügy ha a lány nem figyel fel rád, és nem akarja ő is, hogy beszélgessetek tovább....

én bírom amikor ha fiú érdeklődik és kitartó,de nem jelenti azt,hogy nyert ügye van ... :):)

nagyon kicsi az a esélye hogy kölcsönös az-az érzés, hogy ismerkedne veled...

de ha kitartó vagy szokták értékelni, én mindig mosolygok, és kedves vagyok ha még esetem közelébe se ér a fiú...

ha leleményes vagy szituációban , és fent tartod az érdeklődést akkor nem nehéz...

19L

2011. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Ha egyből úgy mennék oda hozzá, és azt mondanám neki, hogy szeretnék veled megismerkedni, mert megtetszettél, akkor azt sokan letámadásnak veszik szerintem. És ettől úgy gondolom már az elején elijeszteném őket ezzel a letámadó stílussal. Úgy gondolom ezért kell valami ürügy a megszólításhoz.
2011. dec. 15. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nem venném tolakodásnak, ha egy fiú kedvesen, udvariasan próbálna meg leszólítani vagy beszélgetést kezdeményezni. De sajnos eddig csak rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Rosszul tűrik az elutasítást, én pedig rosszul tűröm ha rám akarnak akaszkodni akaratom ellenére.

Szerintem egyébként az email cím a nyerő! Én szívesen megadnám az email címemet egy szimpatikus fiúnak. Direkt van email címem, amit nem hivatalos célokra tartok fennt, hanem pl. ilyen esetekre. :)

22/L

2011. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Antimod ***** válasza:
69%
A "Szia, mennyi az idő?"-vel pedig az óra- és mobilrablások szoktak kezdődni, az is elég ijesztő lehet. :D
2011. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tagnap vártam a barátnőmre. Egy lány lekésre a villamost. Futott, de hiába. Ott állt előttem. Nagyon hasonlított egy lányra, akivel egyszer találkoztam. Látta, hogy megnéztem magamnak. Megvárt még 3 villamost, aztán felszállt. Ha nem lenne barátnőm, akkor meg kellett volna szólítanom és tudtam volna azt is, hogy mivel.


Este pedig haza felé egy másik megállóban a nagyon kedves arcú lány állt mellém az eső elől. Nem tudtam eldönteni, hogy hangszer vagy pl. teniszütőt cipel-e a hátán. Ismét lett volna mivel indítani a beszélgetést.


Mi lenne, ha még le is akarnék most szólítani valakit?

2011. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha letámadásnak veszi? Nézd, nyilván nem úgy mész oda hogy egyből megmarkolod a fenekét, abban meg semmi gáz nincs, hogy megmondod neki, hogy tetszik. Ez a legjobb amit tehetsz, gondolj bele: ha bejössz neki, akkor mit fog gondolni - wow ez aztán tökös egy srác! Ha meg nem jössz be, akkor alapból tök mindegy mit mondasz.

Persze, magas az esélye a visszautasításnak, de mint férfinak, ezt tudnod kell kezelni. Ez a mi szerepünk: mi vagyunk a vadászok, ők a vadak. Nem kaphatjuk el mindet, de attól még próbálkozni kell, mert az ölünkbe pottyanni nem fognak. :)

2011. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14.07: Ezt nagyon szépen megfogalmaztad! :)
2011. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már így, épp munka után mentem haza(10 órát dolgoztam), és a villamoson szólított le két srác. Hülyéskedtek, röhögtek, aztán tök spontán kérdeztek tőlem valamit, de viccből, én ugye elnevettem magam, elkezdtünk beszélgetni és mondták, hogy épp inni készülnek valamit, és megkérdezték, nem tartok e velük. Aztán leszálltunk és késő estig beszélgettünk. Folytatása ugyan nem lett a dolognak, de néha összefutok az egyik sráccal dumálni. Úgyhogy ha valaki mondjuk poénosan közelít szerintem, a lány pedig elég nyitott és közvetlen, simán van esélye. Ha másra nem is, de max. beszélgetnek egy jót, önbizalomnövelésnek és tapasztalatszerzésnek az is megfelelő :)

19L

2011. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Este pedig haza felé egy másik megállóban a nagyon kedves arcú lány állt mellém az eső elől. Nem tudtam eldönteni, hogy hangszer vagy pl. teniszütőt cipel-e a hátán. Ismét lett volna mivel indítani a beszélgetést."


És akkor mégis mért nem kezdtél el vele beszélgetni?? :) Tudom van barátnőd, de attól függetlenül még beszélgethettél volna vele, de nem tetted meg. És ezt arra fogod, hogy azért nem mert van barátnőd. De ha már szóba hoztad, hogy ismerkedtél meg a barátnőddel? Őszintén.

2011. dec. 15. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!