Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel nemrég egy buli alkalmával találkoztam, és most írt, hogy lenne-e lehetősége megismerni engem, mert nagyon szimpi vagyok neki. Aranyos srác, semmi baj nincs vele, de én most nem akarok ismerkedni. Sem neten, sem személyesen. Hogy mondjam ezt meg neki, hogy ne bántsam meg és ne legyek bunkó?

Neten párszori beszélgetés belefér, de semmi más.


2012. jan. 2. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mondd meg neki, hogy nem akarsz vele ismerkedni.
2012. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondd azt h nem akarsz ismerkedni,mert nagyon szerelmes vagy egy fiúba és talán össze is jöttök. Hidd el többet nem fog keresni sem ;)
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hmm. De mi van ha nem is azért akar ismerkedni, mert barátnőt szeretne, hanem csak haverkodni akar? Akkor hülyének tűnnék, ha ezzel utasítom el őt, nem?

Bár ő 25 én 22 vagyok, sejtem, hogy nem barátkozni akar.

Tudom, hülye vagyok... ez van.

2012. jan. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!