Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy inkább várjak?

Figyelt kérdés
Szilveszter éjjel megismerkedtem egy nagyon helyes pasival egy buliban, de nem vettem komolyan ezért többször is otthagytam(nem igazán szeretek buliban ismerkedni; és szerintem az ilyen helyes fiúk egy buliban csak kalandot keresnek), ő többször utánam jött.Mondta, hogy tényleg tetszem neki, miért vannak előítéleteim vele kapcsolatban.Jó társaság, jót beszélgettünk tényleg mindenben az esetem.Meg is csókolt.Végül elköszöntem tőle, mondván, hogy mindketten menjünk vissza a barátainkhoz.Mondta, hogy tetszik neki, hogy ilyen nehezen lehet meghódítani, kihívás vagyok.Telefonszámot cseréltünk, de azóta nem keresett.szerintetek írjak neki, vagy még várjak?Vagy tényleg csak szórakozott?
2012. jan. 2. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha tényleg tetszel neki, akkor keresni fog, egy pár napon belül! Ha meg nem, akkor tényleg csak kalandot keresett.
2012. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te semmiképpen se írj neki!Ha megadtad a számod és valóban érdekled,akkor ő keresni fog:)

Mégcsak 2-a van:)

2012. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És szerintetek meddig kellene várnom? Ha nem hív, akkor esetleg kezdeményezhetnék annyival, hogy ismerősnek jelölöm?
2012. jan. 3. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!