Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A love.hu-n miért olyan sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A love.hu-n miért olyan sok a (folyt)?

Figyelt kérdés

az olyan lány akinek fullos nőről van kint képe (az hogy az tényleg valódi-e nem vágom). Sohasem válaszolnak, ha 20-ból 1 válaszol vagy csetelni leáll, akkor ilyen full degenerált stílust küld.


Valahogy az az érzésem mintha ennyi (és az meglepő lenne) ember szórakozik?! Pistike ül ott a képével és ezzel játszik? Vagy ugyanez ez lányban valami lopott képpel és ott szórakozik, csak a másik kamu képes sráccal beszélget? Volt olyan lány aki azt mondta neki van barátja csak úgy nézelődik, és ilyen fárasztások, a fészbúkon nem lehet nézelődni eleget kb? Átlagos külsőm van, nem vagyok rászorulva társkeresőkre, mert szövegem van, és el tudok érni pár dolgot, nem is ez a lényeg. Mégis gondoltam kirpróbálom hátha van benne valami a netes dologban, 20 nap után azt mondhatom hogy a semminél is kevesebb:D Vélemények?


ui: ha azt akarod írni hogy élőben próbáld! arról már van pár éves tapasztalatom, úgyhogy hagyjad:D Sokszor az sem a leghálásabb sport!


2012. jan. 2. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokat matekoltam én is ezen. Én arra jutottam, h szerintem a weboldal üzemelteti ezeket a "hölgyeket" hogy látogatott legyen az oldal.
2012. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!