Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogyha bejovok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogyha bejovok egy pasinak az kerul engem?

Figyelt kérdés

Nem ertem a pasikat, sokszor van, hogy total nem neznek ram, nem is szolnak hozzam, feltunoen kerulnek. (Nem, nem vagyok ronda es nincs szajszagom)

Amikor a fiubarataimat kerdezem errol, ok mindig azt mondjak, hogy egy pasi akkor kerul feltunoen, ha valojaban tetszel neki, csak nem mer kezdemenyezni, vagy nem tudja mit tegyen. Most letezik, hogy ennyi felenk pasi legyen? Vagy en bizonytalanitom el oket? Honnan tudhatnam, hogy az utobbi az ok? Koszonom.


2012. jan. 2. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról privátban.
2012. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, f*snak, meg rajtuk van 6 páncél, nehogy megsértsd a kis egokájukat, Én is ezt tapasztalom.
2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ ám :)


Ha mondjuk egy lány tetszik de nem merek kezdeményezni én is inkább kerülöm mert csak zavarba jövök. Azt meg elég kellemetlen.

Amúgy igen, elég sok félénk pasi van :) Némelyik okkal az némelyik nem ;)

Ha tetszik egy srác, nyomulj rá. Ennyi.


21F

2012. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülye lennék kerülni egy olyan nőt, aki tetszik.


24/F

2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. te miert nem mersz kezdemenyezni egy lanynal?
2012. jan. 2. 20:17
 6/6 Solarian ***** válasza:

2 oka van, hogy kerül, ha bejössz, de nem mer kezdeményezni:

-Ne vegye rajta észre senki, hogy mennyire odavan érted (főleg azért mert nem mer odamenni)

-Ha nincs folyton a közeledben, akkor nem perzseli annyira a láng a szívét (ha esetleg érez is valamit)

2012. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!