Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért baj ha egy pasinak nagy kilincs orra van?

Figyelt kérdés
Volt itt már több ilyen kérdés, hogy tetszenek-e a nagy orrú pasik, a legtöbben azt mondták, hogy igen. De mikor valaki feltölt ide egy képet magáról, akkor rögtön jönnek a kommentek, hogy ejj de nagy kilincs orrod van, ezért nem jössz be. Akkor meg ez what a f.ck? Össze vissza ferdítetek bassuskulcs. egyszer ezt mondjátok, máskor meg ezt. Miért kell álszentnek lenni? Miért kell egy pasinak kis pisze nőis orrának lenni, hogy férfiszámba vegyétek? Én mindig azt tanultam, hogy egy férfinak nagy erőteljes orra kell, hogy legyen. Ne legyen már nőies orra egy pasinak!!!!!!!!
2011. dec. 23. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Neki sincs cuki pisze orra,de én imádom,bár sokan furcsállnak is ezért:D :

[link]

2011. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Első, amit belinkelték annak nincs nagy orra, tök átlagos, én nagyobbra gondoltam, olyan Gyurcsány félére.
2011. dec. 23. 12:19
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ez már nagy?

2011. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
tényleg miért lenne baj? pont hogy akkor van tele pénzzel, ha kilincs orra van.
2011. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2. kép!

Az sem nagy orr. Az is tök átlagos.

2011. dec. 23. 12:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Linkelj egy nagy orrú embert,csak ne gyurcsányt!
2011. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]


De még ez sem a nagy kategóriába tartozik igazán, olyan zsidó vagy arabos orra gondoltam.

2011. dec. 23. 12:36
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez már nagyobb fajta, csak lányból. Egyébként engem nem zavar ha egy lánynak nagy az orra, sőt még vonz is ha van hozzá egy karagteres arca.(nem férfias, hanem nőiesen karagteres)


[link]

2011. dec. 23. 12:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy,hanem horgas
2011. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]

Na az ilyen már biztos nem tetszik egy lánynak se. Nekem is legalább ekkora.

2011. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!