Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek kizáró ok, ha egy fiúnak az írás a hobbija?

Figyelt kérdés
Sokan az ilyen személyeket magukba forduló, egész nap gépelős embernek tartják, holott még annyit se töltök írással, mint mások pl. Facebookozással. Hátrány, ha valakinek ez a hobbija?
2012. jan. 3. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemhiszem
2012. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem :) nekem az olvasás szabadidőmbe olvasgatok pedig nagy party állat vagyok nem gáz
2012. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te hülyéskedsz!? Hogy lenne ez baj!? Ez arra utal h jól ki tudod magad fejezni, nagy a szókincsed és hogy érzékeny vagy.
2012. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem is az írás meg a gitározás na bumm nagy szám. nem tudom miből hiszed, hogy kizáró ok.

18/f

2012. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizáró ok? Ha tényleg szabatosan tudod magad kifejezni, az az értelmesebb csajoknál rengeteget számít. Egy plázacicának lehet hogy gáz, ha ez érdekel :D
2012. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy hártány. Inkább érdekesek az ilyen emberek....

Miket írsz, ha megkérdezhetem? :)

2012. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, nekem meg az olvasás 20L
2012. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PT-Daniel ***** válasza:

Egyaltalan nem kizaro ok. Egyedül az lehet kisse lehangolo a masik fel szamara, hogy ez nem olyan dolog, amit együtt lehet csinalni (legalabbis egyszerre nem, mert ha kesöbb elolvassa, azt megint csak egyedül teszi).

Ha retorikailag felülmulod az atlagot, beszedben is talpraesett es szellemes vagy, netan meg humorral is parosul, akkor ez nagyon nagy plussz a lanyok elcsabitasaban.


A tulzottan intellektualis büszkeseggel viszont legalabb addig varjal, amig hobbydbol meg tudsz elni (habar ez akkor sem egy szimpatikus vonas).

2012. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az írás (az egyik) hobbim, lehet, egész jól kijönnénk... :)
2012. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és ha vkinek az animézés?:D Nah az mondjuk taszító pár lánynak, főleg ha megtudnák miket nézek néha:D
2012. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!