Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudtok tanácsolni nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok tanácsolni nekem?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy van egy srác ismerősöm, akit már elég régóta ismerek és már hosszú ideje (reménytelenül?) szerelmes vagyok belé. És nem igazán világos, hogy ő mit is gondol rólam, mert van amikor eltűnik és nem beszélünk hosszú ideig és akkor amikor ott tartanék, hogy feladom és elfelejtem végre, mert mondjuk valaki más esetleg képbe jön, akkor hirtelen sürgős lesz neki is, hogy megkeressen és elvonja a figyelmemet. És ezt nem először csinálja. Legutóbbi amikor így feltűnt szilveszterkor volt. Együtt buliztunk és sokat beszéltünk. És el kezdte mondogatni, hogy szép vagyok és meg is ölelgetett. Én meg hát persze örültem, jól esett nagyon, de ugyanakkor ott van bennem az is, hogy megy vissza Budapestre (mivel oda jár egyetemre, én meg Pécsen)és ki tudja mikor találkozunk megint. És nagyon nem jó így most..

Kérlek segítsetek!

18/L


2012. jan. 3. 23:00
 1/5 anonim válasza:

Fájdalmas lesz az igazság, de szerintem ne remélj sok mindent ettől a pasitól.

Azt nem írtad, hogy lefeküdtetek-e vagy sem, de csak hülyít téged. (ha lefeküdtetek akkor pedig csak lyukra játszik)

Ha akármennyire is komolyan gondolná, akkor hidd el, keresne...

2012. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk le.

Ismerem már régóta és rendes a srác csak hát vannak ezek a húzásai..

Mindenesetre meglehet hogy neked van igazad és hagyni kéne... csak nehéz letenni róla főleg amikor játssza a figyelmest :/

2012. jan. 3. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Te csak egy egy biztos tartalék vagy.A fickó hancúrozgat,flörtölget,bulizgat,gondolom össze is jön a kaland,aztán visszajön hozzád egy kicsit,erőt gyűjt,majd folytatja. Felejtsd el.
2012. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ház azért ezt így nem nézem ki belőle... vagy csak ennyire naiv lennék? :S

és ha teszem azt rákérdeznék nála hogy akkor mi a szitu? vagy ez rossz ötlet?

2012. jan. 4. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor légy nagyon határozott! Eleinte úgyis erősködne,hogy te vagy mindene.De ha úgy van,mint fent leírtad,ezt kétlem,hogy te vagy számára az igazi.
2012. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!