Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeritetek tetszem Neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek tetszem Neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy tetszik egy fiú..sokat szemezünk a folyóson de mindig én kezdeményezem és így mélyen a szemembe is néz.Egyszer hallottam, hogy a folyósón az mondta az egyik fiú barátjának ,hogy szerinte én vagyok itt a legjobb csaj a suliban(ami még sokak szerint igaz)..De akkor miért nem lép? Szerintem már leesett neki,hogy tetszik mivel kb.mindig szemezek vele.Facebookon belájkolta két képemet amit egyszerre raktam fel,de előszőr csak az egyiket lájkolta be amikor nem voltam fent chaten...a másikat meg akkor amikor fent voltam chaten meg ő is...kb egy hét múlva...Szerintetek direkt csinálta?Azt szerette volna ha ráírok chaten?Egyszer kinyitotta az ajtót nekem:) meg is köszöntem,de nem mondott rá semmit :( Am.elég jó csaj vagyok..lehet ezért nem mer lépni?PEDIG Ő IS TÖK HELYES.. Hogyan adjam MÉG a tudtára hogy tetszik nekem és jólenne ha beszélgetnénk? jah meg egyszer egy egymás meletti teremben volt óránk és ilyenkor az egész osztály kint áll a folyósón..én elvegyültem az osztályomban...őis a saját osztályában a fiú haverjainál(a suli legmenőbb fiújai...mindig velük van )és úgy nézett ,hogy kb így kifordult a haverjaitól és próbált szemezni. Szerintetek bejövök neki?
2012. jan. 3. 23:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a cicidet.
2012. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én nem így akarnám meghódítani..nem az a típúsú csajszi vagyok:) De szerinted?:)
2012. jan. 3. 23:45
 3/20 anonim ***** válasza:

Nyilván tetszel neki, ha azt mondta, hogy te vagy a legjobb csaj a suliban.

Valszeg csak fél, hogy visszautasítanád.

2012. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

lehet túl egoista vagy neki.


amúgy.. fél, főleg ha olyan jó csaj vagy. ha ilyen fészbúkcentrikus vagy írjál rá és bökdösd meg. ha ezután se lép akkor egy f@asztarisznya

2012. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak még,hogy BIZTOSAN LEESSEN NEKI HOGY NEKEM IS TETSZIK?
2012. jan. 3. 23:52
 6/20 A kérdező kommentje:
Én aztán nem merek ráírni sajnos:( nagyon beszari vagyok..meg rák a csillagjegyem ,amik ugye önfejűek...És őis az :)))))) Állandóan rá gondolok..szerintetek megérzi?:)
2012. jan. 3. 23:54
 7/20 anonim ***** válasza:
NE CÉLOZGASS!! Mi abból sosem értünk! Ez köztudott! Menj oda hozzá és beszélj vele, mondd neki, hogy tetszik neked és szeretnéd tovább mélyíteni a kapcsolatotokat..Nyugodtan ti is csinálhattok néha valamit lányok.
2012. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Te ha a helyemben lennél oda mernél menni hozzá,ha állandóan a fiú haverjaival van? Amúgy régebben mindig elkezdett fütyülni ha a közelében voltam?ti pasik ezt mért csináljátok?valami figyelemfelhívás vagy mi?
2012. jan. 3. 23:59
 9/20 anonim ***** válasza:
Valszeg csak sok répát evett.
2012. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja pont erre gondoltam énis :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 4. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!