Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 9. -es fiú vagyok, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Assaxx kérdése:

9. -es fiú vagyok, van egy olyan lány az osztályban, aki nagyon tetszik szemptember óta, és elég jóban is vagyunk. Beszédtémák? Többi lennt

Figyelt kérdés
Sajnos nem túl bőbeszédű fiú vagyok, de nem is ronda. A lány eléggé szép, és "vagány", de normálisan vagány. Nemtudom hogy mit is mondjak neki, miről beszélgessek vele, és mennyi idő után kérdezzem meg? Nem akarom elveszíteni a barátságunkat :/
2012. jan. 4. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Az időjárásról.
2012. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
nem túl bőbeszédű, de nem is ronda. xd hm, ezek tényleg összefüggő gondolatok
2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem összefüggő mondtatokat írtam.. baj?

1.nek--> szeretem az orbánkormány féle embereket.. de hogy miért is léteznek.. ^^

2012. jan. 4. 18:22
 4/10 anonim válasza:

Hívd el randizni és ha nemet mond akkor is barátok maradtok. Ha téll jóban vagytok akk ebből nem lesz baj. :D Hajrá


15/L

2012. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
osztálytárssal összejönni nem ajánlott de te tudod:)
2012. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van :D
2012. jan. 4. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőmről van szó, akkor széttöröm az arcod!
2012. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen a tiédről van szó :))

Barom.. o.O

Szted hányan kezdték idén a 9.et édesfiam? :)) ^^

2012. jan. 6. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:
En 8.os lány vagyok. Szinte az összes fiúval jó kapcsolatot ápolok az osztályomból. Többen is akartak járni velem, de én elutasítottam őket. Szóval egyénfüggő. Én nem hiszem, hogy minden csaj, akivel jóban vagy, csak kapcsoltahoz vezethet. Derítsd ki a barátnőitől stb, nyomozz utánna. Szerintem csak akkor lépj, ha biztos vagy a dolgodban!:)
2012. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a 9. hozzászólónak semmikép se fogadj szót, ne nyomozz..(főleg ne a barátnőinél) 1-2 rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. szerintem hívd el bulizni vagy valahová, próba szerencse ;)
2012. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!