Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valakihez ne merjenek közeledni a férfiak?

Figyelt kérdés

Elöször is: mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.

A gondom az,hogy 22 éves létemre még nem volt barátom. Egyetemre járok,az ismerőseim állítása szerint szép vagyok,rendszeresen sportolok.Ruhát vásárolni nem szeretek,de még az elnyűtt,kopotas ruháim ellenére is mindig megnéznek az utcán,flörtölnek velem. De csak ennyi.Soha senki nem hívott még el moziba vagy egy teára. Mikor régi ismerösökkel találkozok és kérdezgetik,hogy van-e párom,akkor meglepödnek,hogy miért nincs. Akikkel erről beszélek,azt mondják,hogy szerintük félnek tőlem a férfiak és ezért nem mernek hozzám közeledni,vagy azt hiszik hogy nekem van párom,illetve elérhetelennek tartanak. Ilyen tényleg van? Ne gondoljatok kérlek beképzeltnek,nem vagyok én senkinél különb,olyan vagyok mint az átlag,de igy se kellek senkinek. Vagy lehet negatív kisugárzásom van?


2011. dec. 26. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Mintha én írtam volna ezt... :(
2011. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
csak a gyávák
2011. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy neked sem tilos közeledni...
2011. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a személyiséged? Érdekes vagy? Az kevés, hogy szép vagy-e vagy vonzó külsejű. A szép mell egy idő után úgyis lóg, a darázsderék megvastagszik. De a jókedv, a vidámság, a huncutság megmarad százévesen is.

Egy ismerősöm szép lány, és senkinek sem kell. A duci kolléganőm körül úgy hemzsegnek a férfiak, mint a méhek a virág körül.

Nyitott vagy és kedves?

2011. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha lehetséges feltölthetnél magadról egy képet :)
2011. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Á,én gyáva vagyok. Meg az edigi tapasztalataim igencsak megtépázták az önbizalmam,már kezdek kételkedni magamban,úgy gondolom hogy lehet alapja,hogy nem szeretne senki komoly kapcsolatot velem.
2011. dec. 26. 12:34
 7/17 A kérdező kommentje:

[link]

:) Na jó,csak vicceltem. Nem szeretnék ha nem baj,én nem tartom magam egyáltalán szépnek. Átlagos vagyok,semmi extra.

2011. dec. 26. 12:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan lennél, mint "13", már megtaláltalak volna.
2011. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen...:)


...kb. akkor amikor egy lány nagyon szép, és úgy is viselkedik. És vannak a lányok akik nagyon szépek, de közvetlenek is...

és vannak a kevésbé dekoratívak, de közvetlenek - na azok körül is legyeskednek a férfiak...


ergo: nagyjából tök mindegy mennyire is vagy szép (egy bizonyos fokig), ha közvetlen, mosolygós, aranyos lány vagy, - bejössz a pasiknak...


Nekem pl. mindig is az aranyos, egyszerű, normális lányok tetszettek - a kikent, kifestett, "milliós" plázap*csák sohasem... :-/

2011. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem megkozelithetetlennek gondolnak. Fel a fejjel, ne a foldet nezd, mosolyogj, udvozold az embereket, legyel pozitiv ne egy citrom. Eroltetni sem kell, csak legyel egy vidam fiatal lany.
2011. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!