Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki, hogy tetszem-e egy adott személynek?

Figyelt kérdés
Egy egyetemi csoporttársamról van szó, aki kedves, köszön, mosolyog, beszélgetünk, de semmi extra, mégis úgy érzem, valami van a levegőben. Tudom, hogy a kérdés nem felel meg egy 22 éves érettségi szintjének, de annyi vagyok és lány.
2012. jan. 5. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Smárold le. Ha visszacsókol, tetszel neki.
2012. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, próbálj meg vele kettesben lenni, és közeledj hozzá a fejeddel, és halkulj el, aztán meglátjuk hogy szó nélkül belemegy, vagy elhúzódik
2012. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát, köszi :D
2012. jan. 5. 23:54
 4/7 TrükkösBélabá ***** válasza:
100%
Érints meg a kezét véletlenül ha elhúzza nem érdekled, ha nem akkor simíts végig a hátát.Ez olyan hatással van egy egészséges férfira mint a macskákra(egyből feláll a farka):)Na jó a második mondat csak poén.de az első működik.
2012. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adj te is rengeteg jelent, hátha összeszedi magát és elhív valahova! Vagy tudod mit, ne is várd meg, egyszer élünk, meg amúgy is lehet, hogy félénkebb, csendesebb természet, szóval hívd el TE valahova, kávézni, bulizni vagy csak dumálni, vagy mivel egyetemisták vagytok használd ki a közös beszédtémák lehetőségét, mondd, hogy valamit nem értesz az anyagból, magyarázza el. Hidd el, ezekre ugrani fog, ha valóban bejössz neki!


Sok sikert, bátorságot, kitartást! Hajrá! :)


21/L

2012. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*jelet
2012. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. jan. 6. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!