Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha van barátnőtök, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha van barátnőtök, és ha megtetszik nagyon egy másik lány (most attól tetszhet, hogy van csajod), mit tesztek? Lehet esélye a 3. személynek?

Figyelt kérdés

Lányok válaszát is várom, hogy szerintük mi a helyzet.

Most ha egy pasinak van barátnője, de mellette megtetszik egy másik, akkor mi van? Nem lehet attól ismerkednie? Vagy ha szereti a barátnőjét, mindenképp kitart mellette, legyen a 3. személy akármilyen vonzó (belsőleg is)???


2010. jún. 13. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szarrá baszom a kis puncikáját.
2010. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azt teszem amit az első
2010. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? :D Akkor nem érdekel, ha van csajod, ha bejön a 3. személy?


Én ebben a helyzetben vagyok, megőrülök egy pasiért, de van csaja... Lehet, hogy szívtelen vagyok, de megfogadtam (mióta megcsaltak), hogy ezentúl a saját érdekeim nézem, nem érdekel, hogy van csaja, és a csajnak rossz lest!

Akkor próbálkozzam a pasinál??? :)))))

2010. jún. 13. 14:55
 4/14 anonim ***** válasza:
akkor te bizony jó nagy, szemét, tetű ku.rva vagy :D
2010. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Nehéz kérdés. Helyzettől függ.

Ha szerelmes vagyok, akkor persze tetszhet egy egy lány, de sohasem jutott eszembe, hogy lehet több is, lehet ez azért van, mert nem értek fel, nem érintettek meg annyira, mint az aktuális szerelmem.

Ahhoz hogy egy harmadik miatt otthagyd a szerelmedet, valami hatalmas vonzódás kell, és mindkét részről.

Nincs annál rosszabb, minthogy otthagyod, aztán két szék közül a pad alá esel.

Ha erősebb bármelyik érzelmi szál a másiknál, akkor tudod mit kell tenned. De biztosnak lenni ebben a helyzetben elég nehéz.

2010. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Ja most látom koptatom itt a számat, a sok paraszt meg azzal tölti az idejét hogy értelmes válaszokat írnak...
2010. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
...szánalmas
2010. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Értem, és tudom, hogy az vagyok, de megfogadtam, hogy amit szeretnék, legalább megpróbálom megszerezni, és ha nem sikerül, akkor megpróbáltam, és nem kell azon agyalnom, hogy mi lett volna, ha megteszem...


Sokat néztük egymást, mosolygott rám, én is rám, de azóta nem jelentkezett... Nem lehet, hogy azt várja, hogy én próbálkozzam?

2010. jún. 13. 15:03
 9/14 A kérdező kommentje:
elírtam, vegyetek le egy m betűt
2010. jún. 13. 15:04
 10/14 anonim ***** válasza:

15:01

Ha neked ez normális dolog és szimpátiából értelmes választ írsz, akkor te is elég paraszt farokfa.sz vagy...

2010. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!