Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hol ismerkedtek? 25/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hol ismerkedtek? 25/L

Figyelt kérdés

Legfőképpen győriek válasza érdekel, de persze írhat más is. Nem vagyok egy nagy bulizós. Persze nem csak otthon ülök a 4 fal között állandóan. Nem tudom, h. hova járhatnék el ismerkedni.

Munkahelyen csak lányok vannak, netes ismerkedést már próbáltam, de nem jött be, úgyh. azt is kizárhatjuk.


2012. jan. 6. 07:53
1 2 3
 1/24 /Anita_'94/ ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni. A barátomat pl meccsen ismertem meg...
2012. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dottorre ***** válasza:
100%

Nem az a bajod, hogy nincs hol ismerkedni, hanem , hogy eddig nem voltál kitartó!

Nekünk anno azt mondták még középsuliban a kijövő pszichológusok, hogy ha 100 próbálkozásból egysem jön össze, akkor még nem szabad elkeseredni. Ha 200-ból 1 sem, akkor el kell gondolkodni magunkban azon, hogy miben kéne változnunk, vagy hogy túl magasan van hozzánk képest a mércénk. Ha 1000ből 1 sem jön be, akkor lehet nagyon elkeseredni. Ez szerintem nagyon igaz. Van aki 4-5 próbálkozás után feladja, nekem is van ilyen ismerősöm, és évek óta pár nélkül van, mert mindig azt szajkózza, hogy neki nincs hol ismerkedni, a netes ismerkedés meg nem jött be (összesen, ha 2 nővel találkozott netről, akkor sokat mondok).

Röviden összefoglalva, a netnél nincs jobb ismerkedési hely, talán csak élőben, de ha nem vagy élőben ismerkedő fajta, akkor maradj a netnél, és legyél kitartó!

25F

2012. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Ha én 0x próbálkoztam és 0x sikerült az jó vagy rossz? 18/F
2012. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Antimod ***** válasza:

"Ha én 0x próbálkoztam és 0x sikerült az jó vagy rossz? 18/F"


100%-os, tehát nagyon jó arány. :)


Egyébként én is hasonló cipőben eveztem, bár fiú vagyok. Végül mégis a netes ismerkedés jött be, bár sokszor én is elkeseredtem, hogy feladom, mégis menyasszonyom van.

2012. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Sehol, én soha nem keresek senkit tudatosan.

Nem vagyok egy babonás ember, de ha a sors mellém szán valakit, az rám fog találni anélkül, hogy én próbálkoznék mindenkinél vajon ő-e az :)

2012. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
A 0/0 nem 100%-os arány, hanem matematikailag értelmetlen.
2012. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0/0 is értelmezhető matematikailag:) Középiskola utolsó évében tanítani fogják elvileg, de ha ott nem akkor felsőoktatásban biztos:)
2012. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Olyan létezik, hogy "0/0 típusú határérték", de a 0/0 mint hányados értelmetlen.
2012. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Na, pl még matek szakkörben is lehetne ismerkedni :DD
2012. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Rohadtul utálom azokat a limes szarokat, amik 0/0-ra jönnek ki, szóval legalább ebben a kategóriában ne mondjátok már :D
2012. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!