Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelenthet valamit ez a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit ez a facebook bökés tőle?

Figyelt kérdés
Talán nem jelent semmit, csak én gondolok többet erről a dologról, és én egyébként gáznak tartom, hogy itt tartunk, hogy elég egy facebook bökés és abból megtudhatjuk hogy esetlegesen bejövünk valakinek. De térjünk vissza az én kérdésemhez. A fiúval tavasszal folyamatosan bökdöstük egymást de ő egyre később bökött. Nyár elején megböktem őt és azóta csak tegnap bökött vissza. Lehet, hogy bökdösik őt 50-en, 100-an de nem hiszem, hogy nyár óta csak most jutott oda, hogy megbökjön és tudom, hogy ő csak olyanokat bök meg, aki tetszik neki és én ebből azt gondolom, hogy újra bejövök neki. Szoktuk egymást látni, mert egy helyre járunk bulizni és mindig nézzük egymást és régebben csókolóztunk is. Szerintetek hülyeség, amit gondolok, vagy van benne valami?
2012. jan. 6. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meglátott, gondolt rád, és kapcsolatba akart veled lépni valamilyen szinten, de nem volt semmi mondanivalója.

Ezt a bökést pont a mondanivaló nélküli embereknek találták ki.

2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Megbökne élőben is, de nem az ujjával :)
2012. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jajj remélem így van és később már mondanivalója is lesz, mert én nagyon szerelmes vagyok belé! Nagyon köszönöm a válaszod!
2012. jan. 6. 20:50
 4/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Ő már az 1. találkozásunkor fél óra után megbökött volna úgy..:Dxd
2012. jan. 6. 20:51
 5/13 A kérdező kommentje:
jajj bocsi 2. válaszolót akartam előbb írni.
2012. jan. 6. 20:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hány éves vagy?

Neked az nem gyanús, hogy fél óra ismerettség után megbökött volna "úgy"? Viszont mondanivalója nincsen? :S

Nem akarok vészmadár lenni, de jobb lesz, ha vigyázol, és okosan csinálod.

Nem lenne jó, ha kihasználná az érzéseidet egy jó dugásért cserébe, vagy ilyesmi.

2012. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Hivatalosan:

A Facebook hivatalos angol nyelvű szabályzatában ez áll: A bökés gomb használata diszkrét felkérés szexuális kapcsolatra! A bökés elfogadása a kapcsolat elfogadását jelenti.

Nyilván ezt ma már nem kizárólag erre használják, ne kergesd biztos ábrándokba magad :)

2012. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok de nem lennék hülye ha újra "egymásra találnánk" mert szűz vagyok és én mindig is tudtam hogy akivel elvesztem -még ha nagyon szeretem is- az nem fél óra után lesz.


Tudom, hogy mit jelent a bökés gomb :) és igen abban nem lehetek biztos, hogy amikor engem megbökött akkor milyen célból tette, de ahogy leírtam a kérdésnél, bulikban szó szerint szinte egész este egymást szoktuk nézni, még ha csajjal van éppen akkor is nagyon sokszor látom, hogy néz és én ebből gondolom azt, hogy azért bökött meg amit leírtam.

2012. jan. 6. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy kávéra és beszélgessetek. Jó ismerősi alapon. Ha kettesben vagytok több mindent le tudsz majd szűrni az irántad tanúsított érzelmeiből.
2012. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kb fél éve egyszer sem beszéltünk és nem tudom, hogy venné ha hirtelen csak úgy elhívnám :/
2012. jan. 7. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!