Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelenthet valamit ez a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit ez a facebook bökés tőle?

Figyelt kérdés
Talán nem jelent semmit, csak én gondolok többet erről a dologról, és én egyébként gáznak tartom, hogy itt tartunk, hogy elég egy facebook bökés és abból megtudhatjuk hogy esetlegesen bejövünk valakinek. De térjünk vissza az én kérdésemhez. A fiúval tavasszal folyamatosan bökdöstük egymást de ő egyre később bökött. Nyár elején megböktem őt és azóta csak tegnap bökött vissza. Lehet, hogy bökdösik őt 50-en, 100-an de nem hiszem, hogy nyár óta csak most jutott oda, hogy megbökjön és tudom, hogy ő csak olyanokat bök meg, aki tetszik neki és én ebből azt gondolom, hogy újra bejövök neki. Szoktuk egymást látni, mert egy helyre járunk bulizni és mindig nézzük egymást és régebben csókolóztunk is. Szerintetek hülyeség, amit gondolok, vagy van benne valami?
2012. jan. 6. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ez akkor derül ki ha elhívod.

Amíg el se hívod addig vadidegenekkel beszélgetsz arról, hogy vajon mire is gondolhatott.

Ha netán visszautasít továbbra is ráérsz majd velünk beszélni.

50%-os a dolog....

2012. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Engem is böködött egy fiù és ezzel azt akarta mondani mint később kiderült hogy jàrni akar velem..és jàrtunk is.szòval nem hülyeség az amire gondolsz..:-)
2012. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon nagyon önbizalom hiányos vagyok pedig már sokat fejlődtem ebben az évek alatt de még most is rettentően az vagyok, egyszerűen beijedek ha fiúról van szó vagy ha beszélni kell vele vagy akármi, ezért nem merem elhívni :/ de talán most szombaton megpróbálok előbbre jutni vele.

Utolsó válaszoló köszönöm a válaszod, nem biztos hogy nekem is ez van mert már én sem tudom, hogy mit gondoljak de jó lenne ha velem is így lenne.

2012. jan. 9. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!