Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alakuló kapcsolatban mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolatban mennyi idő után normális, ha ott alszik nálam?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a fiú pedig 19 és ő az első barátom, de nem is tudom hogy mondhatom-e már hogy járunk, annyira friss az egész. Két éve ismerem, az elején csak ismerős volt, aztán haver, aztán barát-barát, és most úgy néz ki összejöttünk. Csók volt, elkeztdünk kézenfogva járni, feltűnően sokat bókol, értitek.

Na a lényeg, hogy én Pesten lakom ő meg nem (egy kb 1 órára lévő városban, amúgy sokat jár Pestre) jövő hétvégén pedig lenne itt egy közös programunk, ami vasárnap után hétfőbe is átnyúlik. Neki nem lenne itt szállása, mert évközben kollégista és az ugye nyáron nincs. Már többször panaszkodott hogy drága lesz a szállás. Ajánljam fel neki, hogy aludhat nálunk? Én egyedül leszek otthon azon a napon.

Vagy ha már nálunk alszik, mindenképp szexet akarna? (neki már voltak komoly kapcsolatai) Én szűz vagyok és a szeretkezéssel mindenképpen várni szeretnék még, hónapokat. De mondhatom azt, hogy aludhatsz nálunk de semmi több? Vagy ilyen hamar semmiképpen ne hívjam el hozzánk?


2010. júl. 6. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha csak barát lenne akkor gondolom felajánlád. de ha így jártok így már nem? sztem ajánld fel így ha ketten vagytok jobban összemelegedtek, de nem kell lefeküdni vele rögtön ha nem akarod.
2010. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha barát lenne, akkor igen. De így meg félek, hogy mást is akarna. Ilyenkor ha világosan közlöm a fiúval, hogy tényleg csak ottalvásról van szó még, akkor hogy reagál rá?
2010. júl. 6. 09:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csalódott lesz, de mival a barátnője vagy nem fog nagyon kiakadni és megérti, ha tényleg komoly kacsolatot akar veled szembe. Amúgy nyugodtan altasd ott, én 1 hét után ottaludtam a páromnál és ő 2. héten itt, és 2 hónapig nem is volt szex, pedig minden hétvégén együttaludtunk! :) Ha a pettinget se akarod, akkor altasd különágyba.
2010. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
2hónapon belül még ribancnak számítasz. Úgyhogy azután valamikor..
2010. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne vedd figyelembe az utolsó kommentelőt!Ő csak egy szűz szerencsétlen marha akinek sose lesz barátnője ezért írta ezt.Könyörgöm,mindketten felnőttek vagytok már,miért ne kéne felajánlani neki hogy aludjon ott nálad?A mai világban már 14 évesen szexelnek mindenhol akkor két felnőtt miért ne aludhatna egymással?Ha pedig szexelni akarna akkor ne haragudj de nem szeret téged,nem szex miatt ajánlanád fel hogy ott aludjon
2010. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az előzőnek van barátnője, és nem ribanc fajta :)
2010. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg rohadtul nem ribancság ha 2 hónap előtt odaadod magad neki, felnőtteknél nem, lehet, hogy egy 16 éves lány még annak számíttana sok srác szemébe, de a szex felnőtt korba igenis fontos.
2010. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én már annak is örülnék ha barátnőm meghívna magához aludni (már ha lenne xD)

összebújást sztem megengedhetnéd neki de NO! SEX :D

2010. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hívd fel nyugodtan hozzátok:) biztos örülne neki:) meg ha nem hívod el akk lehet azt hiszi, h félsz tőle v valami. kombinálni fog..

ha szexelni nem akarsz akkor nem kell, de azért azt megengedhetnéd neki, h simizzen puszilgasson:) biztos az is nagyon jó lenne :)

2010. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legalább ő nem egy r*banc.
2010. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!