Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar vmit tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar vmit tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés

Egy egyetemi csoporttársammal (akivel régóta nagyon jóban vagyok, mondhatni barátok vagyunk) chateltem pár napja és felvetette, h egy egyetemi elfoglaltságunk után elmehetnénk együtt ebédelni. Persze így ez elég egyértelműnek tűnik, csak az a bökkenő, h ő már nekem egyszer kifejtette, h amint egy fiúbarátja kicsit is túllép a barátság határain ő rögtön felbontja azt a barátságot és továbbáll. Azt is el tudom, képzelni, h csak egy jót akar dumálni az ebédnél, hiszen gyakran szoktam vele beszélgetni mindenféléről. Viszont ha meg velem van akkor néha furcsán viselkedik, zavarba jön, mint aki szerelmes. De még sem egyértelmű. Rákérdezni meg nem akarok, nem akarom, h megromoljon a viszonyunk ha félreértés az egész. (Egyébként nekem egy másik lány tetszik, csak érdekelne, h most akkor mi van)

F/20


2012. jan. 6. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod deríteni, h hogyan érez, kérdezd egy közeli barátját, aki tudhatja, de ha továbbra is furán viselkedik, a helyedben én megkérdezném. Egyszerűen magyarázd el neki, h az alapján, ahogy viselkedett hitted ezt, de neked más tetszik, csak tudni akartad.
2012. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"felvetette, h egy egyetemi elfoglaltságunk után elmehetnénk együtt ebédelni."


Van egy olyan sejtésem, hogy ez a lány szeretne veled ebédelni egyetemi elfoglaltságotok után. Talán ez lehet a megoldás arra a kérdésre, hogy mit akar tőled!


"ő már nekem egyszer kifejtette, h amint egy fiúbarátja kicsit is túllép a barátság határain ő rögtön felbontja azt"


Tök mindegy, mit mondott, a tettek számítanak. Abba nem is mennék bele, milyen gagyi sablonduma ez.


"Azt is el tudom, képzelni, h csak egy jót akar dumálni az ebédnél"


Ebédnél még mit lehetne csinálni dumán kívül? :)))


"Rákérdezni meg nem akarok"


Fatális hiba lenne "rákérdezni". Ha járni akarsz vele, akkor szép lassan közeledni kell hozzá, tehát egyre bensőségesebb beszélgetéseket folytatni, meg egyre gyakrabban "véletlenül" megérinteni, egyre több helyre meghívni és a többi szokásos ökörség. Ha nem akarsz vele járni, akkor meg teljesen fölösleges azon agyalni, hogy mit akarhat. Egyébként nagyon hasznos számodra ez a barátság, minél több időt tölts ezzel a lánnyal. Az a bizonyos másik lány ugyanis annyit lát az egészből, hogy lányok vannak "a környezetedben", és ez azonnal elindítja nála a versengő reakciót.

2012. jan. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ki akarod deríteni, h hogyan érez, kérdezd egy közeli barátját"


Aki aztán eltorzítva visszamondja ezt a nőnek, aki szintén alaposan félreértelmezi, és ki tudja, micsoda baromságokat fog gondolni.

2012. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!